Kolekcja mebli łazienkowych GIRONA

Kolekcja GIRONA to...

Kolekcja mebli łazienkowych Girona prezentuje szafkę wiszącą dedykowaną do nowoczesnych pomieszczeń w stylu industrialnym lub inaczej zwanym loftowym. Ciepły kolor w połączeniu z czarnymi dodatkami nadaje naszemu pomieszczeniu atrakcyjności i wprowadza w uporządkowany styl nieco zaczerpnięty z przemysłowego nurtu ostatnich lat. Girona jest kontynuacją i uzupełnieniem naszych kolekcji Merdia i Vitoria. 

Seria Girona doskonale sprawdzi się w średniej wielkości łazience jako pojedynczy mebel lub zestawiając szafki modułowo możemy uzyskać większe zestawy do dużych pomieszczeń. Szafki wiszące mają tę zaletę, że pozwalają na odzyskanie cennego miejsca, często pozwalają omijać inne wystające podłączenia hydrauliczne. Dowolność umiejscowienia na ścianie na wybranej wysokości pozwala na swobodną aranżację. 

Dlaczego kolekcja mebli łazienkowych Girona jest często wybierana przez naszych Klientów ?

W serii mebli łazienkowych Girona szafki z dwiema szufladami mogą występować w opcji z umywalkami lub blatami. Opcja szafek z blatami posiada tę zaletę, że może zostać wykorzystana jako wariant pod umywalkę stawianą na blat lub szafkę - komodę dając nam do dyspozycji pełnowymiarowy blat roboczy. 

Szafki na blat stawiany pod umywalkę są uniwersalne ze względu na swobodny dobór umywalki, jej koloru i sposobu podłączenia armatury sanitarnej. Tak szeroki wybór sposobu montażu pozwala na duże możliwości adaptacyjne . Natomiast umywalki meblowe to tradycyjny zestaw, który zawsze swoich wielu zwolenników.

 

 

GIRONA

Wysoka jakość i duży wybór modeli 

Girona to szafki z umywalkami do wyboru, z blatem lub z blatem i umywalką stawianą na blat. Powiększyliśmy kolekcję o różne kolory blatów i rodzaje ich wykończeń. Tak więc do dyspozycji mamy modele w odcieniach matowych lub połysku. Kolor korpusu jest zależny od naszej aranżacji, mamy do dyspozycji biały lakier, czarny lakier lub modny kolor dąb lancelot.

 Pomimo tak dużego wyboru zawsze panujemy nad wysoką jakością: szafki wykonujemy tylko z grubej płyty minimum 18 mm, szuflady są oparte na nowoczesnych prowadnicach a uchwyty wykonane z materiału o dużej zawartości metalu. 

Dostępność

Wszystkie modele są dostępne na naszym magazynie w czasie 24H . 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)