Kolekcja mebli łazienkowych Sycylia

Kolekcja Sycylia to...

Kolekcja mebli łazienkowych z serii Merida Classic to seria niewielkich szafek podwieszanych do łazienki. Konstrukcja jest oparta na jednej szufladzie aby zwiększyć funkcjonalność mebla. Szafki podwieszane są coraz bardziej popularne wśród Kupujących i co raz częściej znajduje się w najnowszych projektach architektów wyposażenia wnętrz. Ich cechą charakterystyczną jest sposób montażu, który odbywa się na ścianie więc montażysta sam decyduje o wysokości i sposobie zamontowania mebli. Seria CLASSIC jest dedykowana do nowoczesnych pomieszczeń o niewielkiej kubaturze. A dzięki zawieszeniu mebla na pewnej wysokości odzyskujemy jakże potrzebne miejsce na podłodze i możemy je zagospodarować w inny sposób na takie dodatki jak : kosz na bieliznę, schodki, stołeczek lub mały regał na inne przedmioty. CLASSIC to szafka klasyczna ale o nieprzeciętnej jakości i nowoczesnym wyglądzie. 

Serię MERIDA CLASSIC wyróżnia piękny kolor i wysoka jakość zastosowanych materiałów.  

Sycylia

Nie znaleziono produktów spełniających wymagania

FUNKCJONALNOŚĆ I STYL:

Seria Merida Classic to szafki o szerokości 60 cm co jest najbardziej ergonomiczną szerokością. Ten wymiar pozwala na umieszczenie szafki w niedużej łazience ale ze względu na wymiar szuflada jest pojemna a umywalka lub blat pozwalają na komfortowe jej użytkowanie. MERIDA jest oparta na jednej szufladzie , która zapewnia swobodny dostęp do przedmiotów umieszczonych w szafce i wygląda przy tym bardzo elegancko.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU:

Seria Merida to wybór pomiędzy szafką umywalkową a szafką z blatem, dedykowaną pod umywalkę stawianą na blat. 

Szafki z umywalką meblową występują w dwóch rodzajach: z umywalką ceramiczną lub umywalką z konglomeratu. Umywalka ceramiczna to tradycyjne rozwiązanie dla osób, które mają pewne stałe przyzwyczajenia. Proces wypalania ceramiki daje nam gwarancję odporności na zarysowania a sposób czyszczenia nie wymaga specjalnych środków chemicznych i jest bardzo prosty. Umywalka ceramiczna ma otwór na baterię i na przelew i pasuje do niej każda bateria umywalkowa dostępna na naszym rynku. Drugą umywalką jaką proponujemy to umywalka z konglomeratu, jest to polski przedmiot wykonany w naszej rodzimej fabryce. Charakterystyczną cechą jest wysoki rant umywalki, który optycznie powiększa szafkę a najbardziej widoczne są idealne kształty umywalki, których nie sposób uzyskać w tradycyjnej ceramice. Ciepła w dotyku umywalka z konglomeratu powstaje na bazie mieszanki żywicy i naturalnego kamienia. Taki proces produkcji pozwala na uzupełnienie i naprawę umywalki w przypadku jej uszkodzenia. Do umywalki pasuje każda bateria umywalkowa a otwór w umywalce jest znormalizowany. 

Szafki MERDIA z blatem występują w trzech kolorach blatu: biały i czarny są lakierowane na wysoki połysk a kolor dębowy jest blatem matowym z widocznymi słojami drewna. W zależności od koloru blatu uzyskujemy zupełnie nowy, inny mebel tak aby dopasować go do odpowiedniej aranżacji. Ozdobą każdej z czarnych szafek jest srebrny, metalowy uchwyt o ergonomicznym kształcie. Srebrny kolor ma ten atut ,że w większości pomieszczeń łazienkowych pasuje do wszystkich dodatków i innej armatury łazienkowej, która najczęściej jest w kolorze srebrnym. 

 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)