Kolekcja mebli łazienkowych VITORIA60

Kolekcja VITORIA60 to...

Kolekcja mebli łazienkowych Vitoria60 to szafki na nóżkach. Poszczególne ich elementy mogą być zestawione w tradycyjny sposób z umywalką lub w wersji z solidnym blatem, dzięki czemu sprawdzą się jako praktyczne komody. Wysoka jakość zastosowanych materiałów i dbałość o detale wykończeniowe przekłada się na to, że użytkowanie wyposażenia będzie naprawdę komfortowe i będzie się ono mogło sprawdzać w dłuższej perspektywie czasowej. Charakteryzuje się dużą odpornością na zadrapania, co stanowi spory atut tego modelu.

Wszystkie elementy z tej kolekcji są dostępne w 24H

VITORIA60

Kolekcja mebli łazienkowych Vitoria60 pasuje do wnętrz w różnym stylu

Kolekcja mebli łazienkowych Vitoria60 posiada niezwykle stylowy korpus w modnym obecnie kolorze dębu lancelot. Jego dodatkowym plusem jest spora uniwersalność jeżeli chodzi o kompozycje aranżacyjne. W tej serii jest to szczególnie podkreślone poprzez fakt, że do wyboru są blaty w różnych odcieniach, dzięki czemu można je dobrać idealnie pod kątem stylu, w jakim urządzona została dana łazienka. Poza dopracowanym i przemyślanym designem, szafki zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności.

W różnych wariantach

Szafki są przygotowane na regulowanych nóżkach, które zapewniają dużą stabilność, a przy okazji umożliwiają bezproblemowy dostęp pod sam mebel, co ułatwia dbanie o utrzymanie czystości. Korpus w kolorze dębu lancelot jest do tego umiejętnie przełamany czarnymi nóżkami i uchwytami. W poszukiwaniu tradycyjnego rozwiązania można się pokusić o wybór szafki z umywalką, przy czym dostępne są warianty ceramiczne lub z konglomeratu, z wysokim rantem i dopracowanymi liniami, więc umywalki są praktyczne i świetnie się prezentują. Meble z tej kolekcji możesz kupić również w opcji z blatem o grubości 36 mm, który jest dzięki temu trwały i imponująco się prezentuje. Blat może mieć kolor biały, czarny lub dębowy, co daje szerokie pole do popisu w aspektach aranżacyjnych. W praktyce pozwala dopasować to umeblowanie z tej linii do różnych stylów dekoratorskich. W zasadzie każdy z wariantów doskonale odnajdzie się w łazienkach industrialnych. Wybierając biały lub czarny blat, z powodzeniem można także skorzystać z tej kolekcji z myślą o łazienkach urządzonych w typowo klasyczny sposób.

Duża pojemność

Znaczącym atutem mebli z tej kolekcji jest ich pojemność, którą podkreśla dodatkowo zastosowanie podwójnych drzwi, które można bez problemu otworzyć w pełnym zakresie, zyskując tym samym wygodny i całkowity dostęp do wnętrza. W środku znajduje się specjalna ruchoma półka, która pomaga w uporządkowaniu trzymanych tam rzeczy. Z tego względu w wersji z blatem szafki te mogą posłużyć jako niezwykle wygodne komody łazienkowe, w których z powodzeniem można trzymać ręczniki, środki czystości czy wszelkie inne akcesoria łazienkowe. W ten sposób można je przechowywać w uporządkowany, a jednocześnie dyskretny sposób. Powierzchnia blatu jest stosunkowo gruba, a przez to solidna, więc spokojnie można na nią odstawiać kosmetyki, ale i różne sprzęty łazienkowe. W opcji z umywalką do dyspozycji pozostaje wciąż naprawdę pojemne wnętrze schowane za podwójnymi drzwiami, które przygotowano z myślą o systemie cichego zamykania. Dzięki temu można zapomnieć o trzaskających frontach, a drzwiczki płynnie i cichutko domykają się do szafki. W kolekcji zaproponowaliśmy poza tym zawiasy, które umożliwiają szybki demontaż frontów, co będzie sporym ułatwieniem choćby w sytuacji, gdy zajdzie konieczność przeprowadzenia jakichś prac hydraulicznych.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)