Kolekcja mebli łazienkowych MERIDA 60 LOFT

MERIDA 60 LOFT

Kolekcja MERIDA 60 LOFT to...

Oryginalny zestaw mebli z serii MERIDA to kolekcja zaprojektowana do nowoczesnych pomieszczeń w stylu loftowym. Doskonale wpisze się w małe aranżacje jak i w większe łazienki jeżeli zestawimy kilka szafek obok siebie. Są to meble modułowe więc możemy tworzyć wielokrotność pierwotnego wymiaru. 

Niepowtarzalny wzór i kolorystyka zestawów z kolekcji MERIDA 60 LOFT.

Ten model szafki łazienkowej z kolekcji MERIDA 60 LOFT ma wyrazisty kolor drewna z widocznymi słojami i sękami jak w naturalnym drewnie. Doskonale imituje naturę dębu. Z płytą meblową dąb lancelot idealnie współgrają czarne dodatki i akcesoria. Ozdobą szafki są czarne, metalowe uchwyty o solidnej konstrukcji . Długi, dwupunktowy uchwyt ułatwi nam korzystanie z szuflady nawet kiedy mamy mokre ręce. Jakość materiału to gwarancja trwałości koloru. Szafka Merida to model wiszący, do zamocowania na ścianie. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie więcej miejsca pod szafką na wieszak na ręczniki, kosz na bieliznę , kosz na śmieci lub inne . Jednocześnie taki sposób mocowania szafki łazienkowej ułatwia utrzymanie czystości w pomieszczeniu.  

Jedna szafka kilka rozwiązań.

Szafka MERIDA 60 LOFT posiada jedną praktyczną szufladę opartą na nowoczesnym systemie mocowania szuflad. Ciche zamykanie i samoistne domykanie szuflady to gwarancja komfortowego korzystania z szafki, które umila nam codzienne czynności. W szufladzie jest wycięty otwór na syfon oraz praktyczne przegródki na drobiazgi łazienkowe , które łatwo znajdą w niej swoje miejsce a my radość z uporządkowanego świata. Zestaw łazienkowy może się składać z szafki i blatu, w kilku kolorach do wyboru lub szafki i umywalki. Tutaj również dajemy możliwość wyboru rodzaju umywalki : ceramiczna lub konglomerat . Wybór tradycyjnego modelu lub nowoczesnego o idealnych kształtach boków i grubym rancie. 

Szafka łazienkowa z kolekcji MERIDA 60 LOFT z czarnym czy białym blatem ? 

Bogata oferta kolorystyczna daje nam możliwość dopasowania mebli do każdej aranżacji łazienkowej. Nie musisz się martwić problemem zestawienia kolorów. MERIDA 60 LOFT występuje w wersji z czarnym , białym lub kolorowym blatem. Dodatkowym atutem jest łatwość transportu , szafka z kolekcji Merida jest szafką doskonale zapakowaną i przeznaczoną do łatwego transportowania. Samodzielny montaż nie stanowi problemu ze względu na czytelną instrukcję montażu. 


szafka łazienkowa z szufladą

MERIDA 60 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat biały

622,00 PLN
Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat czarny

MERIDA 60 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat czarny

622,00 PLN
Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat dąb lancelot

MERIDA 60 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat dąb lancelot

622,00 PLN
Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, umywalka ceramiczna

MERIDA 60 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, umywalka ceramiczna

712,00 PLN
Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta