Kolekcja mebli łazienkowych SYCYLIA Z BLATEM

Kolekcja SYCYLIA Z BLATEM to...

Kolekcja mebli łazienkowych z blatem Sycylia designersko się prezentuje, gwarantując przy tym maksymalną funkcjonalność. Dostępne w ofercie szafki mogą być wykorzystane jako dodatkowe komody lub zostać połączone z umywalkami. Pozostałe elementy umeblowania pozwalają z kolei stworzyć dopasowany zestaw, który odnajdzie się w różnych przestrzeniach. Z powodzeniem można po niego sięgnąć w mniejszych łazienkach, jak i stworzyć kompozycję optymalną do większych powierzchniowo pomieszczeń.

Wszystkie elementy z tej kolekcji są dostępne w 24H

 

SYCYLIA Z BLATEM

Szafka Łazienkowa biały lakier z blatem Czarny Lakier

SYCYLIA Z BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Szafka Łazienkowa biały lakier z blatem Czarny Lakier

882,00 PLN
Szafka Łazienkowa biały lakier z Blatem Dąb Lancelot

SYCYLIA Z BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Szafka Łazienkowa biały lakier z Blatem Dąb Lancelot

882,00 PLN
Szafka łazienkowa z blatem 50 60 80 czarny lakier

SYCYLIA Z BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Szafka Łazienkowa z Blatem 50 60 lub 80 Czarny Lakier

od 901,00 PLN
Słupek Łazienkowy Wysoki Wiszący Biały Lakier

SYCYLIA Z DŁUGIM BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Słupek Łazienkowy Wysoki Wiszący Biały Lakier

od 904,00 PLN
Słupek Łazienkowy Wysoki Wiszący Czarny Lakier

SYCYLIA Z DŁUGIM BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Słupek Łazienkowy Wysoki Wiszący Czarny Lakier

od 969,00 PLN

Kolekcja mebli łazienkowych z blatem Sycylia to stylowy i praktyczny wybór

Kolekcja mebli łazienkowych z blatem Sycylia została przygotowana w nowoczesnym, ale przy tym dość ponadczasowym stylu. Dzięki temu z pewnością dobrze sprawdzi się w różnych koncepcjach aranżacyjnych, nie tylko tych współczesnych. Dobór zestawów do konkretnych przestrzeni jest ułatwiony w związku z szeroką gamą kolorystyczną w jakiej dostępne są poszczególne elementy. Poza klasycznym białym lub czarnym lakierem dostępny jest modny popiel, a także grafit, dąb królewski czy dąb palermo ciemny. Taki przegląd stylowych wariantów pozwala skorzystać z tej kolekcji niemalże w dowolnych stylach dekoratorskich.

Funkcjonalne modele wiszące

Ważną propozycją z tej kolekcji są uniwersalne szafki z blatem, które mogą być wykorzystane samodzielnie lub z proponowanymi umywalkami. W tej drugiej opcji można uzyskać wygodny i przemyślany dostęp do umywalki wraz z dodatkową przestrzenią na blacie roboczym, co pozwala na trzymanie tam części akcesoriów łazienkowych czy choćby ulubionych kosmetyków. Meble są wyposażone w dwie pojemne szuflady (w tej opcji w jednej z nich znajduje się miejsce na syfon). Posiadają one specjalnie dopasowane przegródki, które ułatwiają organizację i utrzymanie łazienki w schludnej formie. Szuflady przygotowano w systemie cichego zamykania, co zwiększa dodatkowo komfort użytkowy. Szafki są wiszące, dzięki czemu można łatwiej zadbać o czystość oraz wykorzystać dodatkową przestrzeń pod meblem. Takie rozwiązanie pozwala przy okazji na zamontowanie szafki na dogodnej, dopasowanej do wzrostu użytkowników wysokości oraz zestawić je modułowo w dopasowany koncepcyjnie zestaw.

Dodatkowe elementy

W ramach tej kolekcji poza szafkami z blatem oferujemy również inne praktyczne elementy. Jest to choćby sporych rozmiarów prostokątne lustro, które można umieścić ponad wspomnianą szafką. Inną z propozycji są wysokie słupki wiszące, które są bardzo praktyczne, zajmując niewiele szerokości ściany, podczas gdy gwarantują dużą pojemność pod kątem trzymania tam różnych akcesoriów czy środków czyszczących. Zaproponowaliśmy też dolne i górne szafki wiszące boczne, które można dopasować do zestawu w różnej liczbie. Wybierając szafkę z blatem i umywalką oraz umieszczając nad nią lustro, można zdecydować się następnie na umieszczenie po boku praktycznego słupka, a po drugiej stronie umieścić modele boczne, tworząc tym samym stylowo wyglądający i praktyczny komplet, który będzie dopasowany w pełni do warunków i możliwości jakie stwarza dane pomieszczenie. Zależnie od rozmiarów łazienki możesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę wybranych elementów, wykorzystując tym samym całkowicie dostępną powierzchnię, nie wywołując jednak przy tym efektu przesytu i nie przejmując się tym czy poszczególne meble będą do siebie pasowały - te dostępne w ramach tej kolekcji tworzą spójną, nowoczesną całość.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)