Kolekcja mebli łazienkowych LUGO

Kolekcja LUGO to...

Seria mebli łazienkowych LUGO to komplety szafki łazienkowej z umywalką do niewielkich pomieszczeń. Wygodna, komfortowa umywalka z dużą misą i dopasowana szafka z podcięciem umożliwia pełne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni w łazience. Dwoje wygodnych drzwiczek, ruchoma półka to dodatkowe atuty i praktyczne rozwiązania, które ułatwiają funkcjonowanie w przestrzeni łazienkowej. Szafki są wersją stojącą na regulowanych aluminiowych nóżkach więc mamy wygodny dostęp do podłogi i nie martwimy się o utrzymanie czystości. Kilka rozmiarów i różne kolory dają nam swobodę wyboru. Seria LUGO to najczęściej wybierana kolekcja przez naszych klientów. Do kompletów pasuje każda bateria i każdy syfon, nie ma więc problemów z dobraniem niezbędnych akcesoriów a biała ceramika polskiej produkcji idealnie się komponuje z pozostałą armaturą.  Dla tych, którzy nie lubią szukać i chcą mieć wszystko w jednym miejscu zaproponowaliśmy gotowe sety z baterią, korkiem i syfonem. 

Wszystkie elementy z tej kolekcji są dostępne w 24H

LUGO

biała szafka pod umywalkę 40

LUGO - KOLEKCJA MEBLI

Szafka z umywalką 40 50 lub 60 stojąca Biała

od 304,00 PLN
Szafka z umywalką 40 lub 50 stojąca Grafit

LUGO - KOLEKCJA MEBLI

Szafka z umywalką 40 lub 50 stojąca Grafit

329,00 PLN

Tradycja i styl 

Dzisiaj nietrudno pogubić się wśród wielu modeli i serii meblowych do łazienki. Duży ale trudny wybór powoduje, że szybko się zniechęcamy i tracimy cierpliwość. Dlatego do naszych standardowych łazienek często niewielkich lub przeznaczonych dla gości proponujemy uniwersalne i proste rozwiązanie jakim jest seria łazienkowa LUGO. Szafki o prostej ale funkcjonalnej budowie stojące na nóżkach są oferowane przez nas w komplecie z umywalką. Szafki Lugo są proste w konstrukcji ale przez to bardzo pojemne i ustawne. Stawiane na nóżkach więc nie wymagają skomplikowanego montażu a jednocześnie ułatwiają utrzymanie czystości poprzez łatwy dostęp do podłogi. Nóżki dają nam pewność, że woda nie dostanie się do bardziej wrażliwej części szafki w przypadku wylania jej na podłogę podczas używania prysznica lub wanny. Cechą nóżek jest ich dekoracyjność , są wykonane z metalu i kolor aluminium dobrze koresponduje z kolorem uchwytu oraz metalowymi dodatkami w łazience. Szafki posiadają dwoje drzwi, które otwierają się na lewo i prawo ułatwiając dostęp do przestrzeni wewnątrz szafki.  

Umywalka prosta i z dużą misą 

Charakterystyczna dla serii LUGO jest umywalka meblowa. Jest większa od szafki dzięki temu jest bardziej komfortowa i może nam zaoferować dużą i wygodną misę. Pomimo szafki o małych rozmiarach ręce umyjemy swobodnie nie martwiąc się o wychlapywaną wodę na boki poza szafkę. Szafka i umywalka stanowią komplet, co oznacza, że dana konkretna szafka jest zaprojektowana do konkretnej umywalki więc pasują do siebie idealnie. Umywalki są wykonane w tradycyjnej technologii ceramicznej nie wymagają specjalnych środków czyszczących, są łatwe w czyszczeniu i odporne na zarysowania. Posiadają otwór na baterię łazienkową więc bez trudu dobierzemy do niej armaturę łazienkową. Do naszych umywalek pasuje każda bateria oraz dowolny, często najprostszy syfon. 

Półka wewnątrz szafki - oczywista funkcjonalność w serii LUGO  

Pomimo prostoty serii LUGO zaprojektowaliśmy dla Państwa ważne udogodnienie: mianowicie ruchomą półkę wewnątrz szafki. Zaletą LUGO jest jej duża pojemność ale jeżeli dodamy półkę, którą można swobodnie wyciągnąć, uzyskamy dodatkowe miejsce na łazienkowe akcesoria, których zawsze jest dużo . Półka pomaga również w uporządkowaniu przedmiotów i daje nam łatwy do nich dostęp. Jeżeli jej nie chcemy lub wolimy aby w szafce znalazły się wysokie pudełka lub pojemniki na płyn, półkę możemy łatwo wyciągnąć i przechować na inne okazje. 

Wybór kolorów i rozmiarów  

Seria LUGO to przede wszystkim możliwość wyboru. Wyboru koloru : biały, dąb jasny, dąb ciemny, grafit ale także wyboru rozmiaru : mała szafka 40 jest przeznaczona do naprawdę małych pomieszczeń gdzie ilość miejsca nie pozwala na montaż większej szafki, rozmiar 55 to najbardziej uniwersalny rozmiar z jakim się spotkaliśmy , pomimo niewielkich rozmiarów szafki umywalka o szerokości 55 cm może nam dużo zaoferować. Tam gdzie możemy nieco zaszaleć z miejscem planujemy rozmiar 60 cm , który jest bardzo ergonomiczny a szafka duża i pojemna. 

Do szafki LUGO pasuje lustro z serii SYCYLIA , będzie funkcjonalnym uzupełnieniem w naszej niedużej łazience. 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)