Zestawy mebli łazienkowych

Prezentujemy całe zestawy mebli łazienkowych. Ich głównym elementem są szafki zawierające umywalki. Dodatkowo oferujemy idealnie dopasowane modele boczne - wysokie słupki do łazienki (także z możliwością zamontowania kosza na pranie), warianty wiszące lub stojące z praktycznymi półkami. Dopełnieniem zestawów są lustra. W obrębie zestawów możemy dowolnie dodawać lub odejmować elementy kolekcji. Wszystkie oferowane przez nas meble produkowane są w naszym zakładzie produkcyjnym w Kamieńcu Wrocławskim z materiałów przystosowanych do warunków panujących w łazience. Proponujemy szeroką gamę dostępnych kolorów płyt meblowych, zarówno lakierowanych, jak i matowych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem VEGA System.Zestaw mebli łazienkowych gwarancją porządku w łazience

Każdego poranka czy wieczora spędzamy dużo czasu w łazience, dlatego warto, aby była ona urządzona optymalnym zestawem mebli łazienkowych. Prawidłowo urządzona może znacząco wpłynąć na jakość jej użytkowania, więc ważne, żeby była estetyczna, wygodna, a przy tym funkcjonalna. Niezwykle istotne są meble, które będą stanowić wystrój i jednocześnie zagwarantują odpowiednie przechowanie łazienkowych przedmiotów. Ręczniki, kosmetyki czy suszarka do włosów – w łazience wszystko powinno znaleźć swoje miejsce.

Urządzenie funkcjonalnej i praktycznej łazienki

Jak urządzić łazienkę, by była wygodna, a przy tym funkcjonalna? W wyborze mebli w pierwszej kolejności powinniśmy kierować się ich trwałością, ale też praktycznością. Ważne, aby łazienka była dokładnie wymierzona, ponieważ wygodne korzystanie z urządzeń zagwarantuje zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca przed nimi i wokół nich. Zachowanie 70 cm przestrzeni przed umywalką zapewni nam swobodne umycie rąk. Przed prysznicem powinno być to 80 cm, żeby móc z niego swobodnie wyjść oraz do niego wejść.

Samo umiejscowienie mebli również powinno być dokładnie przeanalizowane, ponieważ nie mogą być one powieszone na wysokości głowy czy nad wanną. Lustro, umywalka czy szafki zamontowane na optymalnej wysokości zapewnią ich funkcjonalność i wygodę w użytkowaniu.

Zestaw mebli łazienkowych Vega System

Zestaw mebli łazienkowych Vega System stworzono, by zapewnić Państwu maksymalną funkcjonalność w połączeniu z ich stylowym oraz estetycznym wyglądem. W naszej ofercie znajdą Państwo szafki z umywalkami i wiszące lub stojące z półkami. Dodatkowo dostępne są modele boczne – wysokie słupki, w których oferujemy możliwość zamontowania kosza na pranie. Na komplet może się składać również lustro. W zależności od potrzeb zestawy oferowane przez Vega System mogą składać się z indywidualnie wybranych przez Państwa mebli. Elementy kolekcji mogą Państwo swobodnie dodawać lub odejmować, tworząc przy tym własną kompozycję.

Dbamy o to, aby oferowane przez nas komplety były wykonane precyzyjnie z najwyższej jakości materiałów. Są przystosowane do szczególnych warunków panujących w łazience – wilgoci lub częstego kontaktu z wodą. Regularnie poszerzamy nasz asortyment, proponując Państwu meble w szerokiej gamie kolorów – zarówno matowych, jak i lakierowanych. W Vega System oferujemy kolekcje takie jak Eris składające się z mebli podwieszanych czy też kolekcje Sycylia I i Sycylia II z eleganckimi meblami o prostej strukturze.

Nowoczesność połączona z wysoką jakością

Od prawie 30 lat Vega System dostarcza swoim Klientom nowoczesne meble z dopasowaną umywalką oraz armaturą. Ze względu na to, że oferowane przez nas zestawy w większości dostępne są w magazynie, możemy szybko zrealizować Państwa zamówienie. Współpraca ze starannie wybranymi kurierami sprawia, że wymarzone meble szybko i bezpiecznie dostarczamy naszym Klientom. Zapraszamy do Vega System – firmy z nowoczesnymi polskimi produktami.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)