Szafka łazienkowa lakierowana

2023-05-11

Szafka łazienkowa lakierowanaSzafka łazienkowa lakierowana może być wyjątkowo stylowym, a przy tym bardzo funkcjonalnym, trwałym i praktycznym w eksploatacji elementem wyposażenia i wystroju. Meble z takim wykończeniem odznaczają się frontami o eleganckiej powierzchni, która błyskawicznie kojarzy się z prestiżowym i luksusowym stylem glamour. Dużą zaletą szafek lakierowanych jest możliwość optycznego powiększenia wnętrza za ich pomocą, przez co pasują nawet do stosunkowo niewielkich łazienek.

Spis treści:
Jakie zalety posiada?
Unikalna estetyka, funkcjonalność i trwałość
Idealne zestawienie z umywalką i dopasowanie do łazienki
Kiedy będzie dobrym rozwiązaniem?
Wysoka wytrzymałość i trwałość
Dlaczego to wyjątkowo uniwersalny wybór?
Oryginalna i spójna aranżacja

Jakie zalety posiada szafka łazienkowa lakierowana?

Szafka łazienkowa lakierowana to mebel, do którego największych zalet należy estetyczny design. Wiele takich mebli łazienkowych oferuje nasz sklep internetowy VEGA Jarosław Papliński. Nasze szafki odznaczają się nie tylko nietuzinkowym wyglądem, ale też ergonomiczną konstrukcją. Oferowane meble są bardzo starannie wykończone w każdym z dostępnych wariantów. Poza pojedynczymi produktami, w naszym asortymencie znajdziesz również gotowe zestawy i kolekcje. Ich elementy są ze sobą powiązane stylistycznie, kolorystycznie i funkcjonalnie, dzięki czemu wspólnie tworzą wyjątkowo spójne i praktyczne wyposażenie łazienkowe.

Unikalna estetyka, funkcjonalność i trwałość

Estetyka oferowanych przez nas mebli łazienkowych jest bardzo zróżnicowana, co umożliwia wykorzystanie ich w pomieszczeniach urządzonych zgodnie z wieloma interesującymi trendami. Do istotnych atutów szafek lakierowanych dostępnych w naszym asortymencie należy jednak nie tylko ich unikatowy i oryginalny design. Poszczególne szafki są bowiem bardzo funkcjonalne, co wynika z ich odpowiednio opracowanego projektu. Każdy dostępny wariant może znacząco podnieść wygodę użytkowania łazienki, pozwalając jednocześnie na optymalne zagospodarowanie dostępnych przestrzeni. Nasze meble lakierowane występują bowiem w licznych wariantach wymiarowych, co ułatwia wpasowanie ich w metraż pomieszczenia pod względem odpowiedniej głębokości, szerokości, wysokości czy pojemności. Istotną zaletą szafek lakierowanych jest ich wysoka trwałość, zapewniana przez użycie odpowiednich rozwiązań projektowych oraz wykorzystanie solidnych surowców.

Idealne zestawienie z umywalką i dopasowanie do łazienki

Jednym z najważniejszych punktów każdej łazienki jest umywalka, z reguły odpowiednio zestawiona z szafką i lustrem. W naszej ofercie znajdziesz wiele mebli o lakierowanej powierzchni, które doskonale sprawdzą się jako centralny element wyposażenia. Szafka taka może być nie tylko optymalnie sparowana z wysokiej jakości umywalką ceramiczną lub konglomeratową, ale też dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkowych. Mebel z powodzeniem pozwala na wygodne korzystanie z armatury, a zarazem ułatwia przechowywanie niezbędnych kosmetyków, akcesoriów do golenia, środków czyszczących, produktów pielęgnacyjnych oraz wielu innych rzeczy użytkowanych na co dzień w łazience. Oferowane przez nas szafki lakierowane mogą być też optymalnie wpasowane w parametry techniczne łazienki. Kwestia ta ma znaczenie zwłaszcza w pomieszczeniach, które wymagają ustawienia poszczególnych elementów wyposażenia w odpowiedniej odległości. Za pomocą naszych mebli możesz podnieść ergonomię łazienki i wygodę jej eksploatacji.

Podwójna girona 60 lakier

Kiedy dobrym rozwiązaniem będzie szafka łazienkowa lakierowana wisząca?

Szafka łazienkowa lakierowana wisząca to mebel o specyficznej konstrukcji, który stopniowo zyskuje coraz większą popularność. W przeciwieństwie do również oferowanych w naszym asortymencie modeli stojących, nie posiada ona standardowych nóżek i nie jest umiejscawiana na posadzce. Szafka wisząca dysponuje bowiem specjalnym systemem mocowania, który umożliwia zamontowanie jej do ściany. Taka konstrukcja przyczynia się do oszczędności miejsca w łazience, zapewniając wolne miejsce pod szafką. Mebel lakierowany w każdym z tych wariantów może posiadać różną liczbę szuflad i przegródek, co dodatkowo podnosi wygodę i komfort eksploatacji. W zależności od szerokości blatu, szafka taka może pozwalać na zamocowanie nawet dwóch umywalek. Takie rozwiązanie idealnie pasuje do dużych i przestronnych łazienek.

Wysoka wytrzymałość i trwałość

Specyficzne warunki panujące w łazience sprawiają, że w pomieszczeniu tym gromadzi się sporo wilgoci. Z tego względu każdy mebel powinien być odpowiednio wytrzymały i trwały. Oferowane przez nas szafki lakierowane odznaczają się bardzo solidną konstrukcją, a ich elementy są odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Blaty tych mebli są wykonane z materiałów wytrzymałych na działanie wody i pary wodnej, a także stosowanie różnych preparatów czy silnych detergentów. W procesie wykańczania naszych szafek korzystamy ze specjalnych technik lakierowania, które zwiększają odporność na działanie wilgoci, dynamicznych zmian temperatury czy środków chemicznych. Zastosowanie odpowiednich metod produkcyjnych sprawia, że meble dostępne w ofercie VEGA Jarosław Papliński nie ulegają blaknięciu przebarwieniom oraz są przystosowane do wieloletniej eksploatacji.

Dlaczego biała szafka łazienkowa lakierowana to wyjątkowo uniwersalny wybór?

Szafka łazienkowa lakierowana może występować w różnych wariantach kolorystycznych, a do rozwiązań często wybieranych z naszej oferty należy m.in. wersja biała. W dużym stopniu wynika to z jej uniwersalności, ponieważ jasne meble z powodzeniem pasują do różnych stylów aranżacyjnych i mają bardzo neutralny charakter. W naszym sklepie znajdziesz też modele lakierowane w kolorze czerni czy szarości, a także liczne warianty z klasycznym matowym dekorem drewnianym - w tym dąb królewski, dąb palermo czy dąb lancelot. Szafki te posiadają metalowe uchwyty oraz liczne usprawnienia i udogodnienia, które ułatwiają ich użytkowanie.

Oryginalna i spójna aranżacja

Meble lakierowane dostępne w naszym sklepie internetowym pozwalają na utworzenie oryginalnej, a przy tym spójnej i harmonijnej aranżacji. Zastosowanie naszych szafek wpływa korzystnie na wystrój, a zarazem ułatwia sprzątanie łazienki i podnosi jej funkcjonalność. W przypadku wyboru zestawu mebli, możesz łatwo odejmować i dodawać kolejne części, personalizując w ten sposób wyposażenie pod kątem własnych wymagań i preferencji. Nasze szafki z powodzeniem pasują do łazienek o różnym układzie czy metrażu, gwarantując swobodę i elastyczność przy ich aranżacji. Meble produkujemy we własnym parku maszynowym na bazie oryginalnych projektów, a dzięki sprawnemu zapleczu magazynowemu i logistycznemu błyskawicznie realizujemy zamówienia. Nie bez znaczenia pozostaje wysoka jakość umywalek, z którymi parowane są nasze szafki. Nowoczesna armatura efektownie dopełnia lakierowaną powierzchnię mebli, tworząc razem z nimi wyjątkowo atrakcyjny wizualnie oraz praktyczny zestaw. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi i zadawania pytań ofertowych, a także zapoznania się z nieustannie rozwijanym asortymentem sklepu VEGA Jarosław Papliński.

Pozostałe artykuły z bloga


Jak urządzić funkcjonalną łazienkę? Kilka zasad.

Jak urządzić funkcjonalną łazienkę? Kilka zasad.

2020-01-21

Kategoria: Meble Łazienkowe

Wybór odpowiednich płytek czy właściwe rozmieszczenie światła w pomieszczeniu potrafią spędzać se...

Zobacz

Meble do Małej Łazienki

Meble do Małej Łazienki

2018-04-18

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jakie meble do małej łazienki?

Zobacz

Duże umywalki łazienkowe z szafką

Duże umywalki łazienkowe z szafką

2023-02-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Duże umywalki łazienkowe z szafką najczęściej wybierane są przez osoby, które chcą odpowiednio wy...

Zobacz

Szafki Łazienkowe Stojące

Szafki Łazienkowe Stojące

2018-04-26

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca - wybór stojących mebli łazienkowych.

Zobacz

Jak urządzić łazienkę w stylu retro?

Jak urządzić łazienkę w stylu retro?

2020-03-05

Kategoria: Meble Łazienkowe

Choć obecnie w aranżacji łazienek królują meble nowoczesne utrzymane w zachowawczych kolorach bie...

Zobacz

Umywalka Nablatowa – Jak wybrać najlepszą do swojej łazienki?

Umywalka Nablatowa – Jak wybrać najlepszą do swojej łazienki?

2019-09-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Owalna czy prostokątna? Wolnostojąca czy stawiana na blacie? Biała czy czarna? Gładka czy wzorzys...

Zobacz

Szafki łazienkowe na nóżkach

Szafki łazienkowe na nóżkach

2022-03-31

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe na nóżkach to nowoczesne meble stojące, które są bardzo ważnym elementem wyposa...

Zobacz

Szafka Łazienkowa

Szafka Łazienkowa

2018-09-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jak wybrać idealną szafkę łazienkową? Czym kierować się przy zakupie?

Zobacz

Szafka pod umywalkę stojąca

Szafka pod umywalkę stojąca

2022-11-10

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka pod umywalkę stojąca to nowoczesny i praktyczny mebel, który zazwyczaj umieszczany jest w ...

Zobacz

Jak zabezpieczyć meble łazienkowe przed wilgocią?

Jak zabezpieczyć meble łazienkowe przed wilgocią?

2020-04-30

Kategoria: Meble Łazienkowe

Wiele aspektów praktycznych może zaważyć o tym, czy stworzona przestrzeń będzie spełniała normy u...

Zobacz

Szafki łazienkowe

Szafki łazienkowe

2022-09-16

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe możesz kupić pojedynczo lub w komplecie, który zawiera wszystkie podstawowe ele...

Zobacz

Szafka łazienkowa z blatem

Szafka łazienkowa z blatem

2022-03-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa z blatem to praktyczny i odpowiednio zaprojektowany mebel, pozwalający na łatwe...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)