Szafki łazienkowe stojące z umywalką

2023-01-08

Szafki łazienkowe stojące z umywalkąSzafki łazienkowe stojące z umywalką są obecnie wybierane coraz częściej. Taki zestaw zawiera funkcjonalny i praktyczny mebel z odpowiednio dopasowaną armaturą, co niweluje konieczność jej samodzielnego i kłopotliwego doboru. Szafka tego typu zwykle zajmuje w łazience centralne miejsce, dlatego musi być wygodna w użytkowaniu, wytrzymała oraz dopracowana pod względem stylistycznym. Modele stojące dysponują klasycznymi nóżkami, dzięki czemu są umieszczane bezpośrednio na podłodze.

Spis treści:
Jakie zastosowanie mają?
Możliwości wykorzystania
Estetyka i stylistyka
Nowoczesna konstrukcja
Dopasowanie do małej łazienki
Dopasowanie do średniej łazienki
Dopasowanie do dużej łazienki
Nasza oferta

Jakie zastosowanie mają nowoczesne szafki łazienkowe umywalkowe stojące?

Szafki łazienkowe umywalkowe stojące stanowią obecnie podstawę wyposażenia nowoczesnych domów i mieszkań, a bogatą ofertę takich mebli łazienkowych posiada sklep VEGA Jarosław Papliński. Ich zastosowanie jest bardzo istotne, ponieważ wzbogaca aranżację pomieszczenia i zwiększa wygodę wykonywania codziennych czynności. W szafce stojącej możesz łatwo przechowywać różne akcesoria czy kosmetyki, a umywalka umieszczona bezpośrednio na blacie znacząco podnosi komfort korzystania z łazienki. Meble w tym wariancie dysponują wykończeniem PCV, dzięki czemu pod wpływem kontaktu z wilgocią nie ulegają zjawisku korozji. Ich stylistyka jest spójna z szafkami bocznymi i słupkami również dostępnymi w naszym sklepie, co sprzyja tworzeniu estetycznej i harmonijnej aranżacji.

Możliwości wykorzystania

Nasze szafki stojące są bardzo pojemne, dzięki czemu z powodzeniem możesz przechowywać w nich szczoteczki i pasty do mycia zębów, akcesoria do golenia, kremy czy żele do mycia. Kosmetyki i akcesoria da się trzymać zarówno na blacie z umywalką, jak i na półce wewnątrz. W zależności od gabarytów szafki umywalkowej wybrany model może zapewniać mniej lub więcej miejsca na używane każdego dnia produkty. Na uwagę zasługują też warianty z opcjonalnym koszem, przeznaczonym do przechowywania bielizny, ręczników czy prania. W naszym sklepie znajdziesz wiele zróżnicowanych szafek stojących, które możesz wprowadzić do aranżacji swojego pomieszczania i nadać mu wyjątkowy charakter.

Estetyka i stylistyka

Szafki umywalkowe VEGA Jarosław Papliński zostały przez nas zaprojektowane w taki sposób, aby wpisywały się w aktualne trendy modowe i aranżacyjne. Zależenie od potrzeb w ofercie znajdziesz meble łazienkowe nawiązujące do eleganckiej klasyki czy też odważne, nowoczesne warianty. Poszczególne modele występują w licznych odsłonach kolorystycznych i wykończeniach, dzięki czemu mogą wprowadzić do łazienki zupełnie nową jakość. Nasze szafki są dostępne w wersjach o konstrukcji z umywalkami zarówno nablatowymi, jak i wbudowywanymi. Oba rozwiązania posiadają swoje zalety, dlatego dobór konkretnej odsłony powinien zależeć od indywidualnych potrzeb oraz parametrów samej łazienki.

Szuflady pod zlewem

Nowoczesna konstrukcja

Ze względu na konstrukcję stojącą szafki umywalkowe tego typu są umieszczane bezpośrednio na posadzce. Taka budowa nie utrudnia jednak sprzątania, ponieważ dno mebla oddzielone jest od podłogi czterema nóżkami i możesz uzyskać do niego łatwy dostęp podczas robienia porządków. Nasze szafki stojące są szybkie i proste w montażu, który da się przeprowadzić samodzielnie z wykorzystaniem dołączonej do każdego zestawu instrukcji. Meble te z powodzeniem możesz dopasować do łazienek o różnych parametrach technicznych, włącznie z dość niewielkimi wnętrzami. Szafki stojące bardzo dobrze pasują również do dużych pomieszczeń, które nie narzucają zbyt wielu ograniczeń pod względem aranżacji.

Szafki łazienkowe stojące z umywalką o wymiarze 60 cm czy 80 cm?

Szafki łazienkowe stojące 60 cm i 80 cm z umywalką posiadają średnie gabaryty, przez co są bardzo uniwersalne. W połączeniu z optymalną wysokością i głębokością takie meble wyjątkowo dobrze sprawdzają się w wielu łazienkach. Modele o tych gabarytach zapewniają przy tym optymalną pojemność wewnętrzną, co znacząco podnosi użytkowania pomieszczenia na co dzień. W naszej ofercie znajdziesz również szafki znacznie węższe, takie jak warianty 40 cm i 50 cm. Meble te z powodzeniem pasują do małych łazienek, użytkowanych przez pary czy osoby mieszkające samodzielnie. Przy wyborze warto jednak zwrócić uwagę również na inne czynniki.

Dopasowanie do małej łazienki

W niedużych łazienkach trzeba zadbać o staranną i oszczędną aranżację. Takie pomieszczenia wymagają bardzo umiejętnego gospodarowania przestrzenią, dlatego przy wyborze mebla warto uważnie przemyśleć optymalną lokalizację. Szafka stojąca będzie wówczas wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem, a jedynym ograniczeniem jest dostępność instalacji wodnej. Nasze meble mogą podnieść wygodę korzystania z łazienki, a nawet zwiększyć poziom utrzymywania higieny w pomieszczeniu. Ze względu na odpowiednio wysoki rant umywalki uzyskać możesz optymalny komfort podczas mycia twarzy, czyszczenia zębów, golenia czy pielęgnacji. Niemałą zaletą pozostaje też ograniczenie rozchlapywania wody na podłogę. Wygodę użytkowania podnosi ponadto dodatkowa przestrzeń na akcesoria, kosmetyki i inne drobiazgi.

Dopasowanie do średniej łazienki

Szafki stojące o nieco większej szerokości sprawdzą się w łazienkach o średnim metrażu. W takich pomieszczeniach swoboda aranżacji jest stosunkowo duża, ze względu na bardziej przystępny układ i dostępność dodatkowego miejsca. Szafki umywalkowe dostępne w naszym sklepie VEGA Jarosław Papliński możesz łatwo wpasować w konkretne obszary, takie jak chociażby wnęki. Modele o większej szerokości sprawdzą się w domach i mieszkaniach rodzin z dziećmi, również ze względu na dostępność dodatkowej przestrzeni wewnątrz mebla.

Dopasowanie do dużej łazienki

W dużych łazienkach nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do gabarytów szafki stojącej. Dla takich wnętrz polecamy meble podwójne, które są wyposażone w dwie umywalki. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w przypadku, gdy z łazienki często musi korzystać wiele osób. Wybór szafki podwójnej niweluje problemy z codzienną kolejką, ponieważ pozwala na równoczesne wykonywanie porannej czy wieczornej higieny przez dwójkę domowników. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić czas, a zarazem zwiększa komfort korzystania z wyposażenia łazienki i dodatkowo podnosi jej funkcjonalność. Szafka podwójna jest bowiem w stanie pomieścić więcej rzeczy wewnątrz, co ma szczególne znaczenie przy problemach z segregacją poszczególnych akcesoriów i kosmetyków. Niemałą zaletą pozostaje wyjątkowa elegancja takiego rozwiązania. Podwójna szafka stojąca bardzo prestiżowo prezentuje się w dużym pomieszczeniu, gdzie wariant pojedynczy niedostatecznie wypełniałby przestrzeń.

Nasza oferta

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie VEGA Jarosław Papliński, gdzie oferujemy wysokiej jakości meble własnej produkcji. Poszczególne szafki powstają w nowoczesnym parku maszynowym, a sprawnie funkcjonujące zaplecze logistyczne i magazyny pozwalają nam na sprawną realizację zamówień i szybkie wysyłki towar. Prowadzimy działalność na rynku polskim i europejskim, stale poszerzając zasięgi i wprowadzając nowe udoskonalenia i usprawnienia. Nasze meble powstają z wysokiej klasy surowców, podobnie jak parowane z nimi umywalki. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z aktualną ofertą sklepu, gdzie znaleźć można również lustra i gotowe zestawy mebli.

Pozostałe artykuły z bloga


Aranżacja Małej Łazienki

Aranżacja Małej Łazienki

2020-12-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

W urządzaniu małej łazienki zdecydowanie dominuje minimalizm, który na dobre zdobył nasze serca. ...

Zobacz

Zestaw mebli łazienkowych

Zestaw mebli łazienkowych

2022-08-30

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw mebli łazienkowych to komplet różnych elementów wyposażenia, które spełniają określone fun...

Zobacz

Jak urządzić Kolorową Łazienkę

Jak urządzić Kolorową Łazienkę

2020-01-03

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jeśli należycie do grona osób, które chcą zapoznać się bliżej z nadchodzącymi trendami albo po pr...

Zobacz

Jak dobrać płytki do mebli w łazience?

Jak dobrać płytki do mebli w łazience?

2020-04-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Aranżacja pomieszczenia takiego jak łazienka to nie tylko wybór odpowiedniej armatury. Chcąc stwo...

Zobacz

Szafka łazienkowa wisząca

Szafka łazienkowa wisząca

2022-01-16

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa wisząca jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku ...

Zobacz

Duże umywalki łazienkowe z szafką

Duże umywalki łazienkowe z szafką

2023-02-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Duże umywalki łazienkowe z szafką najczęściej wybierane są przez osoby, które chcą odpowiednio wy...

Zobacz

Gdzie Kupić Meble Łazienkowe?

Gdzie Kupić Meble Łazienkowe?

2018-04-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jak kupić meble łazienkowe ? Gdzie kupić meble łazienkowe we Wrocławiu? Na co zwracać uwagę przy ...

Zobacz

Jak urządzić łazienkę dla pary?

Jak urządzić łazienkę dla pary?

2020-02-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Za nami Walentynki, czyli najpopularniejsze święto ludzi zakochanych. O swojej drugiej połówce wa...

Zobacz

Polski producent mebli łazienkowych

Polski producent mebli łazienkowych

2023-04-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Polski producent mebli łazienkowych powinien zawsze dbać o jak najwyższą jakość swojej oferty i n...

Zobacz

Meble Łazienkowe w Egzotycznym Stylu

Meble Łazienkowe w Egzotycznym Stylu

2018-04-11

Kategoria: Meble Łazienkowe

Kolekcja Mebli Łazienkowych Borneo - egzotyczne meble łazienkowe

Zobacz

Szafka stojąca pod umywalkę nablatową

Szafka stojąca pod umywalkę nablatową

2023-05-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka stojąca pod umywalkę nablatową to charakterystyczny mebel, który z reguły zajmuje w łazien...

Zobacz

Meble łazienkowe lakierowane

Meble łazienkowe lakierowane

2023-03-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe lakierowane mogą być wyjątkowo wytrzymałe, wygodne w codziennym użytkowaniu oraz...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)