Duża umywalka z szafką

2022-09-01

Duża umywalka z szafkąDuża umywalka z szafką idealnie sprawdzi się w łazience o sporym metrażu. Elementem w znacznym stopniu decydującym o gabarytach takiego zestawu jest blat, którego szerokość powinna być optymalnie dopasowana do układu pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb samych użytkowników. Im większa umywalka, tym pokaźniejsze wymiary musi posiadać szafka. Przy wyborze nie bez znaczenia pozostają inne aspekty, takie jak kwestie związane z estetyką, wytrzymałością czy funkcjonalnością.

Spis treści:
Kiedy będzie dobrym rozwiązaniem?
Idealne dopasowanie do parametrów łazienki
Duża wytrzymałość i funkcjonalność
Wyjątkowa stylistyka i zróżnicowany wygląd
Jakie będą najlepsze?
Montaż i instalacja
Kompleksowe zastosowanie

Kiedy duża umywalka z szafką będzie dobrym rozwiązaniem?

Duża umywalka z szafką to zestaw, który zawiera sporych rozmiarów armaturę oraz odpowiednio dopasowany do niej mebel łazienkowy. Takie zestawy znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego VEGA Jarosław Papliński. Zainstalowanie w łazience dużej szafki wiąże się z wieloma korzyściami. Nie tylko podnosi ona wygodę codziennej pielęgnacji, ale też pozwala na optymalne wypełnienie i zagospodarowanie wnętrza. Umywalka taka jest mocowana na dopasowanym blacie szafki, która proporcjonalnie odpowiada gabarytom armatury. Na sporej powierzchni mebla możesz też przechowywać dodatkowe akcesoria, w tym artykuły do mycia zębów, kosmetyki pielęgnacyjne czy sprzęt do golenia. Warto zwrócić uwagę na gotowe zestawy mebli łazienkowych.

Idealne dopasowanie do parametrów łazienki

Szafka z szerokim blatem i sporą umywalką może być optymalnie wpasowana w metraż i układ wielu łazienek. Armatura jest bezpośrednio zestawiona z blatem, dlatego nie trzeba jej dołączać osobno. Wszystko to znacząco ułatwia aranżację dużego pomieszczenia. Zestawy tego typu nie sprawdzą się natomiast w mniejszej łazience, dla których polecamy węższe szafki umywalkowe z naszej oferty. W dużych i przestrzennych wnętrzach nie występują jednak istotne ograniczenia, dlatego możliwości aranżacyjne są znacznie lepsze. Łazienki o sporym metrażu pozwalają na zamontowanie blatu o szerokości nawet powyżej 100 cm, który umożliwia zamocowanie dwóch umywalek jednocześnie. Oferowane przez szafki podwójne doskonale sprawdzą się we wnętrzach użytkowanych przez kilka osób. Meble te bez trudu wytrzymują ciężar dwóch umywalek, a w ich wnętrzu możesz z powodzeniem przechowywać dodatkowe rzeczy. Do interesujących rozwiązań należy chociażby opcjonalny kosz na pranie, ręczniki czy bieliznę.

Duża wytrzymałość i funkcjonalność

Nawet mimo dużych wymiarów armatury zestawiona z nią szafka jest bardzo wytrzymała. Wynika to zarówno z większych gabarytów, jak i dodatkowych usprawnień w postaci wysokojakościowych frontów i korpusów czy zastosowania okleiny PCV. Liczne kolekcje takich szafek dostępne w naszym sklepie internetowym VEGA Jarosław Papliński są też optymalnie przystosowane do eksploatacji w łazience, a tym samym odporne na działanie wody czy środków chemicznych. Istotnym usprawnieniem pozostaje dodatkowy wspornik ze stali chromowanej, który podnosi odporność mebla. Wysoka funkcjonalność poszczególnych modeli jest zachowywana nawet w przypadku wariantów z największymi umywalkami. Nasze szafki posiadają pojemne szuflady z przegrodami, które pozwalają na utrzymanie porządku i zwiększają wygodę. Nie bez znaczenia pozostają inne usprawnienia i detale, takie jak chromowane uchwyty czy nowoczesne spowalniacze zamykania. Z meblami tymi idealnie komponują się słupki i szafki boczne.

Szafka pod zlewem w łazience

Wyjątkowa stylistyka i zróżnicowany wygląd

Duże wymiary umywalki sprawiają, że umieszczenie jej w centralnym miejscu łazienki pozwala na uzyskanie wyjątkowego efektu aranżacyjnego. Blat z armaturą natychmiastowo rzuca się wówczas w oczy, dlatego musi dobrze pasować do stylu pomieszczenia. Nasze zestawy szafek umywalkowych posiadają design odpowiedni dla różnych trendów aranżacyjnych. Zależnie od potrzeb możesz wybrać model dopasowany do stylu np. industrialnego, loftowego, minimalistycznego czy retro. Na uwagę zasługuje również unikalna kolorystyka mebli. Oferowane przez nas warianty czarne, białe, szare czy drewnopodobne doskonale komponują się z dużymi i wyrazistymi umywalkami ceramicznymi lub konglomeratowymi. Finalny efekt zawsze jest spójny ze względu na optymalne dopasowanie armatury do blatu. Dużą zaletą naszych mebli jest możliwość subtelnego ukrycia elementów instalacji wodnej, co wynika ze sporej swobody montażowej.

Jakie duże umywalki łazienkowe z szafką będą najlepsze?

Duże umywalki łazienkowe z szafką to zestaw, który oferujemy w wielu wariantach. W pierwszym przypadku mebel dysponuje klasycznymi nóżkami, pozwalającymi na umiejscowienie go na posadzce. Drugie rozwiązanie opiera się natomiast na mocowaniu naściennym, a szafka nie ma bezpośredniego kontaktu z podłogą. Oba te systemy pasują do różnych parametrów przestrzennych łazienek. Szafkę stojącą możesz dużo łatwiej przestawić, nawet w przypadku blatu o sporej szerokości. Kwestia ta pozostaje nie bez znaczenia przy przeglądach czy naprawach instalacji wodnej. Szafka wisząca może być natomiast zamocowana na optymalnie dopasowanej wysokości, co podnosi komfort użytkowania. Dużą zaletą jest ułatwione sprzątanie, ponieważ miejsce pod meblem pozostaje puste.

Montaż i instalacja

Duży rozmiar umywalki sprawia, że montaż takiego mebla może wydawać się dość trudny. Szafki dostępne w naszym sklepie internetowym możesz jednak szybko i łatwo złożyć, ze względu na instrukcję dołączoną do każdego zestawu. Kłopotów nie powinno sprawić zarówno składanie mebla, jak i mocowanie armatury. Uproszczony montaż niweluje ryzyko błędów, które mogłyby doprowadzić do różnych problemów na etapie eksploatacji zestawu. Z reguły umywalkę umieszcza się z krawędzią sięgającą około 85-90 cm nad posadzką. Szafki VEGA Jarosław Papliński bez trudu znoszą ciężar umywalki, ponieważ są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów. Poszczególne komplety bazują na naszych własnych projektach meblowych, które są zestawiane z oryginalną armaturą cenionych producentów. Do takich zestawów idealnie pasują też dostępne w ofercie lustra łazienkowe.

Kompleksowe zastosowanie

Duża umywalka to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń o sporym metrażu, w którym największe znaczenie ma optymalna wygoda użytkowania. Mebel wyposażony w taką armaturę bardzo dobrze pasuje do łazienek użytkowanych przez wielopokoleniowe rodziny. Za pomocą szerokiego blatu możesz funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń, co ma szczególne znaczenie przy sporej liczbie użytkowników i dużej ilości używanych akcesoriów. Do rozwiązań szczególnie korzystnych w takich warunkach należy wybór wariantu podwójnego, pozwalającego domownikom na komfortowe korzystanie z dwóch umywalek jednocześnie. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedażowym, a także zapoznania się z poszczególnymi kategoriami sklepu internetowego VEGA Jarosław Papliński. Posiadamy duże doświadczenie na rynku, własną siedzibę, park maszynowy i magazyny, co zapewnia szybką realizację wysyłek w całej Polsce i nie tylko.

Pozostałe artykuły z bloga


Meble łazienkowe wiszące

Meble łazienkowe wiszące

2022-06-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe wiszące są wyjątkowo ekonomiczne, praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu, dzięki ...

Zobacz

Słupek łazienkowy z koszem

Słupek łazienkowy z koszem

2022-02-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

Słupek łazienkowy z koszem to nowoczesny element wyposażenia, który stanowi doskonałe dopełnienie...

Zobacz

Szafka z umywalką 100 cm

Szafka z umywalką 100 cm

2022-04-17

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z umywalką 100 cm to mebel z blatem o odpowiednio dobranej szerokości, który bardzo dobrze...

Zobacz

Szafki Łazienkowe Stojące

Szafki Łazienkowe Stojące

2018-04-26

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca - wybór stojących mebli łazienkowych.

Zobacz

Szafka łazienkowa stojąca

Szafka łazienkowa stojąca

2021-11-19

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca jest istotnym elementem praktycznie każdej łazienki, który bardzo częst...

Zobacz

Mała umywalka z szafką

Mała umywalka z szafką

2022-05-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Mała umywalka z szafką to praktyczny zestaw, który bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkiej łazie...

Zobacz

Szafki łazienkowe stojące z umywalką

Szafki łazienkowe stojące z umywalką

2023-01-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe stojące z umywalką są obecnie wybierane coraz częściej. Taki zestaw zawiera fun...

Zobacz

Szafki do łazienek

Szafki do łazienek

2022-08-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki do łazienek są podstawowym wyposażeniem tego pomieszczenia. Za ich pomocą możesz zwiększyć...

Zobacz

Umywalki z blatem i szafką

Umywalki z blatem i szafką

2023-01-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Umywalki z blatem i szafką są wyjątkowo praktycznym, gotowym zestawem wyposażenia do łazienki. Ta...

Zobacz

Trendy w aranżacji łazienki na rok 2021

Trendy w aranżacji łazienki na rok 2021

2021-01-05

Kategoria: Meble Łazienkowe

Niektórzy zastanawiają się, jakie trendy w łazience dominować będą w 2021 roku. Otóż odpowiedź ni...

Zobacz

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

2022-01-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe są obecnie absolutnie niezbędnym wyposażeniem każdego mieszkania lub domu. Nie t...

Zobacz

Szafka Łazienkowa

Szafka Łazienkowa

2018-09-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jak wybrać idealną szafkę łazienkową? Czym kierować się przy zakupie?

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)