Zestaw mebli łazienkowych

2022-08-30

Zestaw mebli łazienkowychZestaw mebli łazienkowych to komplet różnych elementów wyposażenia, które spełniają określone funkcje w tym pomieszczeniu. Starannie dobrane i spójnie zestawione szafki mogą podnieść wygodę użytkowania wnętrza, a przy tym korzystnie wpłynąć na walory estetyczne. Aby zadbać o spójną aranżację łazienki oraz utrzymać w niej porządek, warto zdecydować się na taki zestaw oraz umiejętnie zagospodarować wszystkie jego elementy w przestrzeni.

Spis treści:
Co powinien w sobie zawierać i dlaczego warto go wybrać?
Wygoda użytkowania i swoboda aranżacji
Optymalne dopasowanie
Wysoka wytrzymałość
Stylistyka i wykończenie
Nasza oferta

Co powinien w sobie zawierać kompletny zestaw mebli łazienkowych z umywalką i dlaczego warto go wybrać?

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką zawiera nie tylko wszystkie niezbędne szafki, ale też armaturę. Taki komplet składa się z komponentów, które mogą w znacznym stopniu podnieść wygodę użytkowania łazienki. Na szczególną uwagę zasługują zestawy oferowane przez nasz sklep internetowy VEGA Jarosław Papliński. Ich głównym elementem są właśnie szafki umywalkowe, do których dopasowaliśmy odpowiednie szafki boczne. Gotowy komplet może zawierać szafki w wariancie stojącym lub wiszącym. Jako dopełnienie zestawu służy zaś specjalne lustro łazienkowe, dostosowane do pozostałych elementów stylistycznie i wymiarowo.

Wygoda użytkowania i swoboda aranżacji

Umiejętnie dopasowany zestaw mebli łazienkowych zapewnia duży komfort użytkowania i przechowywania różnych akcesoriów, a przy tym podkreśla aranżację pomieszczenia. Komplet taki przyczynia się też do utrzymania porządku we wnętrzu. Elementy naszych zestawów da się modyfikować, np. dodając lub odejmując poszczególne meble. W ten sposób komplet łazienkowy może być kompleksowo spersonalizowany, a tym samym dostosowany do indywidualnych preferencji. Zestawy meblowe VEGA Jarosław Papliński zawierają produkty wykonane z wysokojakościowych materiałów, które z powodzeniem nadają się do eksploatacji w łazience. Poszczególne kolekcje mebli wstępują w różnych wariantach wykończeniowych i kolorystycznych, w tym z matowymi lub lakierowanymi płytami. Meble te powstają w naszym własnym zakładzie.

Optymalne dopasowanie

Komplet łazienkowego wyposażenia z naszej oferty można dobrać w taki sposób, aby idealnie pasował do parametrów łazienki. Poszczególne elementy zestawów meblowych można na różne sposoby rozmieścić w przestrzeni, co pozostaje nie bez znaczenia dla względów praktycznych. Nasze meble mogą być dopasowane również pod kątem wysokości blatów czy pojemności szafek, a każdy z nich dostępny jest również osobno. W naszej ofercie znajdziesz różne szafki umywalkowe z solidnym blatem, które są wyjątkowo trwałe oraz odporne na oddziaływanie wilgoci panującej w łazience. Poszczególne komponenty każdego zestawu trzeba przede wszystkim dopasować pod względem wymiarowym, aby zapewnić komfort korzystania ze sprzętów. Duże znaczenie ma optymalna odległość przed elementami armatury, a także samo umiejscowienie mebli względem drzwi czy okien. Zamontowanie szafki, lustra i umywalki na właściwej wysokości podniesie wygodę i funkcjonalność łazienki, a także zapewni odpowiedni efekt estetyczny.

Meble w łazience

Czym różni się zestaw mebli łazienkowych stojących od wiszących?

Zestaw stojących mebli łazienkowych zawiera szafki umieszczane bezpośrednio na posadzce, natomiast w przypadku wersji wiszących montaż odbywa się na ścianie. Pierwszy wariant doskonale sprawdzi się w większym pomieszczeniu, podczas gdy drugi dedykowany jest nieco bardziej ograniczonym przestrzennie wnętrzom. W naszej ofercie dostępne są zestawy z szafami, do których możesz dopasować nakładaną lub wbudowywaną umywalkę. Poza kompletami sprzedajemy też pojedyncze szafki boczne czy szafki słupki.

Wysoka wytrzymałość

Komplety meblowe oferowane w naszym sklepie są optymalnie dopasowane do warunków, które panują w łazience. Pomieszczenie to cechuje się wysokim poziomem wilgotności, której nadmiar zwiększa ryzyko korozji elementów. Nasze meble są z tego względu wykonane z odpornych materiałów, zabezpieczonych przed kontaktem z parą wodną, wodą czy chemikaliami i detergentami. Na szczególną uwagę zasługują zestawy zawierające meble lakierowane, zachowujące wytrzymałość nawet mimo zmian temperatury w łazience. Zastosowanie nowoczesnych metod produkcyjnych sprawia, że szafki nie tracą swojego estetycznego wyglądu przez wiele lat. Nasz asortyment jest też nieustannie rozwijany o nowe pozycje, przez co możemy zaoferować zestawy z elementami o różnym poziomie funkcjonalności. Komplety te z powodzeniem można dopasować zarówno do małej, jak i dużej łazienki.

Stylistyka i wykończenie

Istotną cechą zestawu meblowego powinna być nie tylko praktyczność i wytrzymałość, ale też odpowiednia stylistyka. Nasze szafki są wyjątkowo eleganckie i estetyczne, przez co zaaranżowane z ich pomocą wnętrza zyskują własny charakter i zachęcają do korzystania ze sprzętu łazienkowego. W asortymencie VEGA Jarosław Papliński nie brakuje kompletów z szafkami o lakierowanych frontach w licznych wariantach kolorystycznych. Ich powłoki wierzchnie są produkowane z najlepszych jakościowo materiałów, co daje gwarancję zachowania estetycznego wyglądu przez bardzo długi czas. W naszym sklepie dostępne są też lustra łazienkowe - zarówno w zestawach, jak i osobno. Ich modne kształty i eleganckie wzory ram sprawiają, że doskonale sprawdzają się jako dodatkowe wyposażenie w minimalistycznie lub modernistycznie urządzonym pomieszczeniu.

Jaki zestaw mebli łazienkowych z umywalką wybrać - 50 cm czy 80 cm? Czarne czy białe?

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką może być dostępny w różnych wariantach, a do najpopularniejszych należą komplety z szafkami 50 cm i 80 cm oraz czarnymi lub białymi elementami wyposażenia. Każdy z nich sprawdzi się w nieco innych warunkach aranżacyjnych. Na funkcjonalność w dużym stopniu wpływają parametry szafki umywalkowej. Wewnątrz takiego mebla można przechowywać różne akcesoria, kosmetyki, środki czyszczące czy opcjonalnie pranie, ręczniki i bieliznę, co sprzyja utrzymywaniu porządku. Poszczególne modele dysponują licznymi przegródkami, półkami i segregatorami, przyspieszającymi poranną i wieczorną pielęgnację. Oferowane meble wiszące i stojące są zarazem bardzo ergonomiczne, z uwagi na poręczne uchwyty czy pełen wysuw.

Nasza oferta

Komplety mebli łazienkowych dostępne w naszej ofercie zawierają wyjątkowo stylowe, uniwersalne i praktyczne elementy wyposażenia. Sklep VEGA Jarosław Papliński posiada własny park maszynowy, zaplecze magazynowo-logistyczne oraz siedzibę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo szybką dostępność poszczególnych produktów oraz ich błyskawiczne wysyłki. Obecnie prowadzimy działalność e-commerce na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Nasze produkty mogą być przekazane do wysyłki niemal od razu po zakupie, co daje gwarancję dostawy nawet w 24 godziny. Nasze zestawy meblowe zawierają umywalki cenionych producentów, które nie odbiegają jakościowo od szafek. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem VEGA Jarosław Papliński oraz nawiązania kontaktu.

Pozostałe artykuły z bloga


Meble Łazienkowe Drewnopodobne

Meble Łazienkowe Drewnopodobne

2018-04-26

Kategoria: Meble Łazienkowe

Łazienka w kolorach drewna. Jak wybrać meble łazienkowe drewnopodobne?

Zobacz

Szafki łazienkowe stojące z umywalką

Szafki łazienkowe stojące z umywalką

2023-01-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe stojące z umywalką są obecnie wybierane coraz częściej. Taki zestaw zawiera fun...

Zobacz

Szafki podwieszane do łazienki

Szafki podwieszane do łazienki

2022-12-24

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki podwieszane do łazienki cieszą się coraz większą popularnością. Takie meble idealnie pasuj...

Zobacz

Szafka Łazienkowa

Szafka Łazienkowa

2018-09-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jak wybrać idealną szafkę łazienkową? Czym kierować się przy zakupie?

Zobacz

Umywalka Nablatowa – Jak wybrać najlepszą do swojej łazienki?

Umywalka Nablatowa – Jak wybrać najlepszą do swojej łazienki?

2019-09-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Owalna czy prostokątna? Wolnostojąca czy stawiana na blacie? Biała czy czarna? Gładka czy wzorzys...

Zobacz

Jak dobrać płytki do mebli w łazience?

Jak dobrać płytki do mebli w łazience?

2020-04-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Aranżacja pomieszczenia takiego jak łazienka to nie tylko wybór odpowiedniej armatury. Chcąc stwo...

Zobacz

Szafka łazienkowa stojąca 100 cm

Szafka łazienkowa stojąca 100 cm

2022-05-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca o szerokości 100 cm to klasyczny mebel na nóżkach, wyposażony w blat o ...

Zobacz

Umywalki Nablatowe

Umywalki Nablatowe

2019-01-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Umywalki stawiane na blat – efektowna aranżacja łazienki

Zobacz

Duża umywalka z szafką

Duża umywalka z szafką

2022-09-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Duża umywalka z szafką idealnie sprawdzi się w łazience o sporym metrażu. Elementem w znacznym st...

Zobacz

Szafka pod umywalkę na nóżkach

Szafka pod umywalkę na nóżkach

2022-04-04

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka pod umywalkę na nóżkach to uniwersalny i praktyczny mebel, będący jednym z najchętniej wyb...

Zobacz

Szafki umywalkowe wiszące

Szafki umywalkowe wiszące

2023-02-10

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki umywalkowe wiszące świetnie pasują do łazienek o różnych parametrach i metrażach. Meble te...

Zobacz

Szafki Łazienkowe z Podwójną Umywalką

Szafki Łazienkowe z Podwójną Umywalką

2018-06-14

Kategoria: Meble Łazienkowe

Podwójna umywalka z szafką łazienkową – czym kierować się przy wyborze?

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)