Nowoczesne meble łazienkowe lakierowane

2022-06-26

Nowoczesne meble łazienkowe lakierowaneNowoczesne meble łazienkowe lakierowane kojarzone są przede wszystkim z eleganckimi, efektownymi aranżacjami w stylu glamour. Doskonale prezentują się jednak nie tylko we wnętrzach pełnych blasku, ponieważ z powodzeniem można je zastosować również w pomieszczeniach bardziej klasycznych oraz minimalistycznych. Lakierowane fronty pięknie odbijają światło, dzięki czemu optycznie powiększają łazienkę. Z tego względu idealnie pasują nawet do niedużych pomieszczeń.

Spis treści:
Czym się wyróżniają?
Zalety i korzyści
Niezbędne elementy wyposażenia
Uniwersalne dopasowanie
Wykonanie
Spójna aranżacja
Dlaczego warto?

Czym wyróżniają się nowoczesne meble łazienkowe lakierowane?

Nowoczesne meble łazienkowe lakierowane pozwalają na wyjątkowo estetyczne zaaranżowanie przestrzeni, są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu oraz podnoszą funkcjonalność pomieszczenia. Aby jednak takie wyposażenie dobrze spełniało swoje zadanie i tworzyło harmonijny układ, musi być odpowiednio dobrane do całej aranżacji. Meble takie można zestawiać ze sobą pojedynczo bądź też zainwestować w kompletny zestaw. Kompleksową ofertę takiego wyposażenia łazienkowego oferujemy w naszym sklepie internetowym VEGA Jarosław Papliński.

Zalety i korzyści

Meble z lakierowanymi frontami są przede wszystkim bardzo stylowe, jednak nie jest to ich jedyna zaleta. Takie wyposażenie może być również wyjątkowo funkcjonalne, dzięki czemu pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni oraz podniesienie wygody użytkowania łazienki. Duża praktyczność naszych mebli wynika z ich zróżnicowania pod względem dostępnych gabarytów. Zależnie od metrażu samego pomieszczenia, poszczególne elementy można dopasować pod kątem wysokości czy pojemności. Dużą zaletą naszych mebli lakierowany jest również ich wysoka wytrzymałość, która wynika z zastosowania solidnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz najlepszych jakościowo materiałów. W połączeniu z dużym zróżnicowaniem pod względem designu, wykorzystanie takiego wyposażenia w łazience może nadać jej atrakcyjny wygląd oraz podnieść wygodę użytkowania na co dzień.

Niezbędne elementy wyposażenia

Podstawowym meblem w łazience jest szafka umywalkowa, którą w naszym sklepie znaleźć można w wariancie lakierowanym. Wyposażenie to jest użytkowane każdego dnia, dlatego musi być odpowiednio funkcjonalne. Nie tylko ułatwia ono korzystanie z umywalki, ale też zapewnia szybki dostęp do kosmetyków, środków czyszczących, akcesoriów pielęgnacyjnych oraz innych przedmiotów łazienkowych. W naszym sklepie internetowym oferujemy takie szafki lakierowane w wersji stojącej oraz wiszącej. Pierwszy wariant posiada nóżki i stoi bezpośrednio na posadzce, z kolei drugi zawieszany jest naściennie. Szafki w obu tych odsłonach dysponują określoną ilością szuflad, półek i przegródek, które dodatkowo ułatwiają i przyspieszają codzienne użytkowanie. W naszym asortymencie dostępne są również inne meble lakierowane, włącznie z szafkami bocznymi oraz słupkami.

Uniwersalne dopasowanie

Poza walorami estetycznymi i funkcjonalnymi, łazienkowe meble lakierowane powinny też pozwalać na optymalne wpasowanie w układ samego pomieszczenia. Aby zapewnić sobie komfort użytkowania, poszczególne elementy wyposażenia trzeba rozmieścić w odpowiedniej odległości od siebie. Każdy mebel musi być ulokowany we właściwym miejscu, co wpłynie na ergonomię i wygodę korzystania z łazienki. Kluczowe znaczenie ma przede wszystkim lokalizacja szafki umywalkowej, w przypadku której istotne jest też umieszczenie jej na odpowiedniej wysokości. Takie rozwiązanie pozwoli domownikom na uzyskanie łatwego dostępu do umywalki i lustra, a także do różnych akcesoriów. Nasze meble posiadają lakierowane blaty o różnych wymiarach. Niektóre z nich pozwalają na zamocowanie nawet dwóch umywalek, co jest rozwiązaniem szczególnie polecanym do bardzo dużych i przestrzennych łazienek.

Aranżacja łazienki

Solidne wykonanie

W łazience panują bardzo specyficzne warunki, które sprzyjają gromadzeniu się dużej wilgoci. Z tego względu elementy konstrukcyjne mebli narażone są na zniszczenia, spowodowane przede wszystkim oddziaływaniem korozji. Aby lakierowany blat dobrze sprawdzał się w takim pomieszczeniu, musi być wykonany z materiałów wytrzymałych na oddziaływanie wody i pary. Ich wykończenia powinny też dobrze znosić stosowanie różnych detergentów, środków chemicznych oraz innych preparatów. W naszym sklepie internetowym dostępne są meble lakierowane w odpowiedni sposób, który gwarantuje wytrzymałość na dynamiczne zmiany temperatury w łazience. Ze względu na zastosowanie nowoczesnych metod produkcyjnych, nasze wyposażenie z powodzeniem nadaje się do wieloletniej eksploatacji oraz nie ulega stopniowemu blaknięciu czy przebarwieniom.

Dlaczego nowoczesne lakierowane meble łazienkowe warto kupić w zestawie?

Nowoczesne meble łazienkowe lakierowane dostępne są w naszym sklepie internetowym w formie zestawów, które zawierają wszystkie niezbędne dla tego pomieszczenia części wyposażenia. Każdy z nich składa się z podstawowych, najczęściej używanych elementów. W kompletach tych dostępne są przede wszystkim szafki umywalkowe, zestawiane z wysokimi słupkami łazienkowymi oraz szafkami bocznymi. Wszystkie meble posiadają wiele dodatkowych funkcji, takich jak opcjonalny koszt do przechowywania prania, bielizny czy ręczników. W zestawie może znajdować się również lustro łazienkowe, które po zamocowaniu nad umywalką doskonale pasuje do lakierowanych frontów. Element ten jest optymalnie dopasowany do pozostałych części kompletu zarówno pod względem designu, jak i wymiarów.

Spójna i harmonijna aranżacja

Lakierowane meble w jednym zestawie pozwalają na harmonijne zaaranżowanie łazienki. W naszym sklepie oferujemy specjalnie zaprojektowane kolekcje, które zawierają elementy w pełni ze sobą kompatybilne oraz utrzymane w spójnej stylistyce. Ich wybór nie tylko zapewnia estetyczny wygląd łazienki, ale też gwarantuje sprawne i wygodne użytkowanie poszczególnych mebli oraz sprzyja utrzymywaniu porządku w pomieszczeniu. Nasze zestawy można też bez przeszkód modyfikować, np. dodając nowe części lub je odejmując. Pozostaje to nie bez znaczenia dla swobody i elastyczności pod względem personalizacji, dzięki czemu cały komplet lakierowanych mebli można dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zestawy dostępne w naszym sklepie internetowym złożone są z najlepszych jakościowo elementów, a przy tym występują w różnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych. Poza wersjami lakierowanymi oferujemy również meble z matowym wykończeniem.

Dlaczego warto wybrać nowoczesne meble łazienkowe lakierowane z naszej oferty?

Nowoczesne meble łazienkowe lakierowane dostępne w naszej ofercie wyróżniają się niebanalną stylistyką, a także dużą wartością użytkową. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o różnych parametrach, umożliwiając ich aranżację na wiele sposobów. Nasza firma posiada własną siedzibę we Wrocławiu i dysponuje parkiem maszynowym. Ze względu na kompleksowe zaplecze magazynowe i logistyczne, sprawnie prowadzimy sprzedaż w Polsce i za granicą oraz błyskawicznie realizujemy wysyłki. W ofercie znaleźć można meble lakierowane pojedyncze oraz kompletne zestawy, w których dostępne są umywalki najlepszych producentów. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia oferty naszego sklepu VEGA Jarosław Papliński.

Pozostałe artykuły z bloga


Komplet mebli do łazienki

Komplet mebli do łazienki

2021-12-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Komplet mebli do łazienki powinien zawierać wszystkie elementy wyposażenia, które są niezbędne w ...

Zobacz

Szafka łazienkowa wisząca

Szafka łazienkowa wisząca

2022-01-16

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa wisząca jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku ...

Zobacz

Zestaw mebli łazienkowych

Zestaw mebli łazienkowych

2022-08-30

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw mebli łazienkowych to komplet różnych elementów wyposażenia, które spełniają określone fun...

Zobacz

Tanie meble łazienkowe z umywalką

Tanie meble łazienkowe z umywalką

2023-09-18

Kategoria: Meble Łazienkowe

Tanie meble łazienkowe z umywalką z powodzeniem spełniają potrzeby osób, którym zależy na znalezi...

Zobacz

Szafka łazienkowa z blatem

Szafka łazienkowa z blatem

2022-03-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa z blatem to praktyczny i odpowiednio zaprojektowany mebel, pozwalający na łatwe...

Zobacz

Meble łazienkowe wiszące

Meble łazienkowe wiszące

2022-06-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe wiszące są wyjątkowo ekonomiczne, praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu, dzięki ...

Zobacz

Producent szafek łazienkowych

Producent szafek łazienkowych

2023-05-04

Kategoria: Meble Łazienkowe

Producent szafek łazienkowych musi nie tylko oferować klientom interesujący katalog, ale też dbać...

Zobacz

Szafka łazienkowa glamour

Szafka łazienkowa glamour

2022-12-14

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa glamour to wyjątkowo atrakcyjny wizualnie mebel, który pozwala na eleganckie i ...

Zobacz

Jak urządzić łazienkę w stylu retro?

Jak urządzić łazienkę w stylu retro?

2020-03-05

Kategoria: Meble Łazienkowe

Choć obecnie w aranżacji łazienek królują meble nowoczesne utrzymane w zachowawczych kolorach bie...

Zobacz

Słupek łazienkowy z koszem

Słupek łazienkowy z koszem

2022-02-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

Słupek łazienkowy z koszem to nowoczesny element wyposażenia, który stanowi doskonałe dopełnienie...

Zobacz

Szafka z umywalką 80 cm

Szafka z umywalką 80 cm

2022-05-28

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z umywalką 80 cm jest meblem łazienkowym wyposażonym w stosunkowo szeroki blat. Parametry ...

Zobacz

Szafki wiszące z umywalką

Szafki wiszące z umywalką

2023-07-10

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki wiszące z umywalką są bardzo nowoczesne, uniwersalne i stylowe, przez co bardzo dobrze pas...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)