Szafka z umywalką 40 cm

2022-06-16

Szafka z umywalką 40 cmSzafka z umywalką 40 cm to uniwersalny i praktyczny mebel do łazienki, który posiada misę o średniej szerokości. Wyposażenie o takich parametrach sprawdza się w tradycyjnych wnętrzach, ponieważ pozwala na łatwe dopasowanie do większości łazienek. Umywalka 40 cm zapewnia dużą wygodę, a także mieści różne dodatkowe akcesoria. Nowoczesne szafki tego typu mają stylowy design, który urozmaica wystrój. Meble o takich parametrach oferuje nasz sklep VEGA Jarosław Papliński.

Spis treści:
Kiedy się sprawdzi?
Do małej łazienki
Solidne wykonanie
Design i wykończenia
Jak umiejętnie dobrać?
Prostota montażu
Zastosowanie

Kiedy najlepiej sprawdzi się szafka łazienkowa z umywalką nablatową 40 cm?

Szafka łazienkowa z umywalką nablatową 40 cm to stosunkowo niewielki element wyposażenia, który da się łatwo wpasować do metrażu pomieszczenia. Optymalna szerokość zapewnia jednak wygodę użytkowania. Mebel ten posiada proporcjonalnie dopasowaną umywalkę, która w pełni odpowiada jego specyfice konstrukcyjnej. Użytkownicy mają do dyspozycji powierzchnię 40 cm, którą można na różne sposoby zagospodarować. Na umywalce o takich wymiarach można umieścić chociażby szczoteczkę do mycia zębów, mydelniczkę czy kosmetyki.

Parametry idealne do niedużej łazienki

Wariant ten jest bardzo kompaktowy, przez co idealnie sprawdza się w niedużych łazienkach. Taka szafka jest bezpośrednio zintegrowana z umywalką, dlatego nie trzeba jej indywidualnie dopasowywać. W ten sposób da się ułatwić oraz przyspieszyć aranżowanie wnętrza, bez konieczności osobnego dołączania armatury. Mebel o takich parametrach z powodzeniem pasuje nawet do bardzo małych pomieszczeń, ponieważ jest stosunkowo wąski i nie ma dużych wymagań przestrzennych. Szafka ta sprawdzi się doskonale w przypadku znaczących ograniczeń pod względem układu i metrażu łazienki, a przy tym gwarantuje wygodę użytkowania domownikom. Meble o takich parametrach dostępne w naszym sklepie z powodzeniem utrzymują cięższą umywalkę, zapewniając przy tym optymalną funkcjonalność. Szafka umożliwia bowiem dodatkowe zagospodarowanie wnętrza, za sprawą opcjonalnego kosza do przechowywania prania, ręczników czy bielizny.

Solidność wykonania i wartość użytkowa

Nawet mimo dość niewielkich gabarytów, mebel z umywalką o takiej szerokości jest bardzo wytrzymały. W naszym sklepie występują szafki z wysokojakościowymi korpusami i frontami, które zostały wykonane z trwałych materiałów. Nie bez znaczenia pozostaje stabilność całej konstrukcji. Meble te są wytrzymałe mechanicznie i są odpowiednio przystosowane do użytkowania w łazience, ze względu na specjalne wykończenia. Z uwagi na wysoką wilgotność, szafka musi być dobrze zabezpieczona. W naszej ofercie dostępne są modele dysponujące wspornikami z chromowanej stali, co również ma wpływ na wytrzymałość. Szafki posiadają też inne praktyczne i funkcjonalne usprawnienia, włącznie z wieloma szufladami i przegrodami. Za ich pomocą można zwiększyć wygodę eksploatacji łazienki, a także utrzymać w niej porządek. Na uwagę zasługują spowalniacze zamykania, specjalne prowadnice, pełen wysuw oraz wiele innych użytecznych detali.

Fragment umywalki

Stylowy design i estetyczne wykończenia

Szafki umywalkowe z reguły ustawiane są w samym centrum pomieszczenia łazienkowego. Mebel z umywalką 40 cm jest dość wąski, dlatego nie rzuca się w oczy. Jego stylistyka powinna być jednak odpowiednio dobrana, ponieważ w pewnym stopniu wpływa na aranżację wnętrza. W naszym sklepie internetowym dostępne są modele zaprojektowane w różnych stylach, których specyficzny design nawiązuje do różnych trendów - np. skandynawskich, minimalistycznych, retro, loftowych czy industrialnych. W naszym asortymencie VEGA Jarosław Papliński znajdziesz szafki o różnicowanej kolorystyce, która często jest wyjątkowa i unikalna. Na uwagę zasługuje chociażby lakierowany popiel, wiele odcieni dębu, klasyczna czerń czy uniwersalna biel. Oferowane przez nas wyposażenie łazienkowe gwarantuje spójny efekt aranżacyjny. Konstrukcja tych mebli jest przy tym odpowiednio zaprojektowana, dzięki czemu pozwala na subtelne zakrycie elementów układu hydraulicznego i jednocześnie zapewnia bezproblemowy montaż w pobliżu instalacji wodnej.

Jak umiejętnie dobrać szafki łazienkowe z umywalką 40 cm?

Szafki łazienkowe z umywalką 40 cm to praktyczne zestawy, które występują w dwóch podstawowych wariantach konstrukcyjnych - stojącym oraz wiszącym. Meble pierwszego typu są bardziej klasyczne, ponieważ stoją na czterech nóżkach i umieszczane są bezpośrednio na podłodze. Szafki wiszące nie mają natomiast kontaktu z posadzką, ze względu na mocowanie do ściany. Oba te rozwiązania przeznaczone są do konkretnych układów przestrzennych i zapewniają określone korzyści. Szafkę stojącą da się łatwo i szybko przestawić, zwłaszcza w przypadku kompaktowych modeli. Zaletą takich mebli jest duża mobilność, która sprawdza się np. przy okazji potrzeby uzyskania dostępu do instalacji celem konserwacji. Szafki wiszące zapewniają natomiast niemałą swobodę pod względem wysokości mocowania, co ma znaczenie dla komfortu użytkowania przez domowników. Mebel zamocowany bezpośrednio na ścianie zapewnia też pustą przestrzeń nad podłogą, dzięki czemu ułatwia sprzątanie. Wariant ten szczególnie dobrze sprawdza się w bardzo małych pomieszczeń, których układ musi być bardzo umiejętnie zaprojektowany i zagospodarowany.

Prostota i czas montażu

Montaż szafki z umywalką 40 cm jest bardzo łatwy w każdym z dostępnych wariantów. Minimalistyczna konstrukcja dodatkowo przyspiesza cały proces składania mebla, który można przeprowadzić samodzielnie. Do naszych zestawów z umywalkami dołączamy intuicyjną instrukcję, pozwalającą na proste i błyskawiczne przygotowanie szafki bez popełniania błędów. Duże znaczenie dla wygody użytkowania ma umieszczenie blatu na właściwej wysokości, z krawędzią odpowiednio dopasowaną do wzrostu domowników. Niezależnie od wariantu konstrukcyjnego nasze szafki bez trudu utrzymują ciężar armatury i posiadają idealne proporcje. Meble te parujemy z oryginalnymi umywalkami cenionych producentów, co daje gwarancję najwyższej jakości oraz solidności.

Nasza oferta

W branży meblowej funkcjonujemy już od wielu lat, a własna siedziba, rozbudowany park maszynowy oraz nowoczesne zaplecze magazynowo-logistyczne powalają nam zapewnić bezpośrednią dostępność towaru oraz błyskawiczną realizację dostaw. Sprzedaż prowadzimy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego meblowego sklepu internetowego oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Pozostałe artykuły z bloga


Jak dobrać płytki do mebli w łazience?

Jak dobrać płytki do mebli w łazience?

2020-04-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Aranżacja pomieszczenia takiego jak łazienka to nie tylko wybór odpowiedniej armatury. Chcąc stwo...

Zobacz »

Słupki do łazienki

Słupki do łazienki

2022-07-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki słupki to praktyczne i wygodne meble, które znacząco zwiększają komfort korzystania z łazi...

Zobacz »

Meble do Małej Łazienki

Meble do Małej Łazienki

2018-04-18

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jakie meble do małej łazienki?

Zobacz »

Aranżacje Łazienek – Pomysły z wykorzystaniem Mebli Łazienkowych

Aranżacje Łazienek – Pomysły z wykorzystaniem Mebli Łazienkowych

2019-09-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

W życiu każdego z nas przychodzi czas na zmiany. Niektóre z nich wiążą się z modyfikacjami wnętrz...

Zobacz »

Słupek łazienkowy z koszem

Słupek łazienkowy z koszem

2022-02-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

Słupek łazienkowy z koszem to nowoczesny element wyposażenia, który stanowi doskonałe dopełnienie...

Zobacz »

Szafka łazienkowa stojąca

Szafka łazienkowa stojąca

2021-11-19

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca jest istotnym elementem praktycznie każdej łazienki, który bardzo częst...

Zobacz »

Szafki stojące do łazienki

Szafki stojące do łazienki

2022-07-07

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki stojące są praktycznym elementem wyposażenia, bez którego trudno wyobrazić sobie wygodne u...

Zobacz »

Szafki do umywalek nablatowych

Szafki do umywalek nablatowych

2021-11-28

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki do umywalek nablatowych zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewnić jak największą oszcz...

Zobacz »

Szafka z umywalką 80 cm

Szafka z umywalką 80 cm

2022-05-28

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z umywalką 80 cm jest meblem łazienkowym wyposażonym w stosunkowo szeroki blat. Parametry ...

Zobacz »

Łazienka w Stylu Skandynawskim

Łazienka w Stylu Skandynawskim

2020-12-23

Kategoria: Meble Łazienkowe

Styl skandynawski w łazience gości od jakiegoś czasu. Charakteryzuje go naturalne drewno, jasna k...

Zobacz »

Umywalka z szafką stojącą

Umywalka z szafką stojącą

2021-12-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Umywalka z szafką stojącą to praktyczny zestaw wyposażenia, który doskonale sprawdzi się w centra...

Zobacz »

Zestaw: szafka z umywalką

Zestaw: szafka z umywalką

2022-03-31

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw szafki z umywalką to praktyczne połączenie, które doskonale sprawdzi się w każdej łazience...

Zobacz »

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta