Szafka łazienkowa stojąca 100 cm

2022-05-15

Szafka łazienkowa stojąca 100 cmSzafka łazienkowa stojąca o szerokości 100 cm to klasyczny mebel na nóżkach, wyposażony w blat o uniwersalnej długości. Praktyczna konstrukcja i odpowiednie wymiary sprawiają, że doskonale sprawdza się ona w pomieszczeniach o różnym metrażu i układzie. Szerokość 100 cm gwarantuje sporo wolnego miejsca na blacie, a także umożliwia łatwe umieszczenie obok siebie nawet dwóch umywalek. Mebel taki może również cechować się atrakcyjną stylistyką, która wzbogaci aranżację łazienki.

Spis treści:
Wymagania
Dopasowanie
Wykonanie i walory praktyczne
Wygląd i zróżnicowany wybór
Zastosowanie
Prosty montaż

Jakie wymagania powinna spełniać dobra szafka łazienkowa stojąca o szerokości 100 cm?

Szafka łazienkowa stojąca o wymiarze 100 cm posiada stosunkowo szeroki blat, dlatego taki mebel musi spełniać potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Cała konstrukcja jest dość spora, przez co powinna znacząco zwiększać komfort obsługi pomieszczenia. Nie bez znaczenia pozostaje również możliwość jej optymalnego wpasowania w parametry i wystrój łazienki. Blat szeroki na 100 cm musi też pozwalać na bezproblemowe zamocowanie umywalki, której rozmiary będą proporcjonalne do wymiarów samej szafki. Istotny będzie ponadto ogólny projekt mebla, ponieważ powinien on umożliwiać także wygodne przechowywanie różnych akcesoriów. Szafki spełniające te wymagania znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego VEGA Jarosław Papliński.

Dopasowanie do układu, parametrów i wymiarów łazienki

Blat o szerokości 100 cm daje spore możliwości pod kątem dopasowania do parametrów łazienki. W naszej ofercie mebel jest od razu zestawiany z umywalką, dzięki czemu nie trzeba dobierać jej osobno i cały proces przebiega znacznie szybciej. Należy przy tym zwrócić uwagę na fakt, że szafka 100 cm nie nadaje się do łazienki o ograniczonym metrażu. W takich wnętrzach lepiej wybrać model z blatem węższym, na którym znajdzie się tylko jedna umywalka. Jeżeli natomiast łazienka jest duża i przestronna, opcje aranżacyjne są znacznie szersze. W pomieszczeniu takim bez trudu zmieści się szafka o blacie 100 cm, na którym uda się ustawić nawet dwie umywalki. Podwójny wariant to rozwiązanie idealne wówczas, gdy potrzebne jest umożliwienie korzystania z łazienki dwóm osobom równocześnie. Solidna konstrukcja takiego mebla z powodzeniem zniesie ciężar umywalki, umożliwiając przy tym przechowywanie różnych rzeczy na blacie lub wewnątrz szafki. Nasze meble wyposażane są w specjalne kosze, do których można schować pranie, ręczniki czy bieliznę.

Solidne wykonanie i odpowiednie walory praktyczne

Mebel umywalkowy wyposażony w bat o takiej szerokości powinien być solidnie wykonany i wytrzymały, z uwagi na spore gabaryty i większe obciążenie. Z tego względu nasze szafki posiadają odporne fronty i korpusy, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie modele są odpowiednio zaadaptowane do eksploatacji w warunkach dużej wilgotności, a także posiadają wytrzymałe wsporniki ze stali chromowanej. Nie bez znaczenia dla jakości takiego mebla pozostają jego walory praktyczne. Funkcjonalność oferowanych modeli o wielkości 100 cm wynika z obecności wielu pojemnych szuflad i przegród, które zwiększają komfort użytkowania i ułatwiają utrzymywanie porządku. Na uwagę zasługują również dodatkowe wykończenia i detale, takie jak prowadnice, spowalniacze zamykania, pełen wysuw czy wzmocnione uchwyty.

Umywalka na blacie szafki stojącej

Stylowy wygląd i zróżnicowany wybór

Duży rozmiar blatu sprawia, że taka szafka natychmiastowo rzuca się w oczy. W łazience zwykle zajmuje ona najważniejsze miejsce, dlatego w znacznym stopniu oddziałuje na estetykę całego pomieszczenia. Aby odpowiednio dopasować wyposażenie do wielu stylów aranżacyjnych, w naszej ofercie zawarliśmy szeroki wybór modeli o mocno zróżnicowanym designie. W zależności od wystroju łazienki, szafka może nawiązywać do trendów skandynawskich, minimalistycznych, retro czy industrialnych. W naszym sklepie nie brakuje modeli o przykuwającej uwadze kolorystyce, posiadających unikalne odcienie lakierowanego popielu i czerni. Wszystkie szafki o takiej szerokości są też idealnie dopasowane do umywalek, co daje gwarancję spójnego efektu. Meble te pozwalają również na bezproblemowe zamaskowanie elementów hydraulicznych, występujących w miejscu montażu z uwagi na konieczność zapewnienia łatwego dostępu do instalacji wodnej.

Jakie zastosowanie ma stojąca szafka łazienkowa z umywalką 100 cm?

Stojąca szafka łazienkowa z umywalką 100 cm stojąca jest bardzo uniwersalna, co wynika z jej odpowiednich wymiarów oraz nieskomplikowanej konstrukcji. Mebel tego typu stoi na czterech klasycznych nóżkach, dzięki czemu umieszcza się go bezpośrednio na posadzce. Pod tym względem różni się od odmiany wiszącej, która wymaga zamocowania na ścianie i pozostawia pustą przestrzeń nad podłogą. Oba te rozwiązania są bardzo korzystne, przy czym szafkę stojącą da się dużo łatwiej przestawić. Z tego względu zapewnia ona większą wygodę w przypadku konieczności uzyskania dostępu do instalacji wodnej, np. celem przeprowadzenia konserwacji. W modelach wiszących zaletą jest możliwość montażu na praktycznie dowolnej wysokości, a także wygoda sprzątania podłogi.

Prosty i nieskomplikowany montaż

Mimo sporych wymiarów blatu, montaż szafki szerokiej na 100 cm nie jest trudny i wymagający. Oferowane przez nas meble dostarczamy bowiem z przejrzystą instrukcją, dzięki której całą konstrukcję da się złożyć samodzielnie. Problematyczne nie jest również mocowanie umywalki na blacie. Skorzystanie z naszych zaleceń pozwala na przeprowadzenie całego procesu w sposób prawidłowy, a tym samym zmniejsza szansę popełniania błędów i wystąpienia problemów w późniejszym czasie eksploatacji. W przypadku modeli stojących montaż jest szczególnie łatwy. Samo nałożenie armatury na blat nie grozi jego uszkodzeniem, ze względu na wysoką wytrzymałość. Umywalki zestawiane z naszymi szafkami to wyroby oryginalne, dostarczane przez najlepszych producentów.

Duże możliwości wykorzystania

Stojąca szafka z blatem o takiej szerokości to doskonałe rozwiązanie do łazienki, w której nie występują ograniczenia pod kątem metrażu. Mebel ten z powodzeniem spełni wymagania domowników, zapewniając im swobodę i wygodę korzystania z umywalki. Wyposażenie o takich wymiarach polecamy zwłaszcza do domów zamieszkiwanych przez rodziny z dziećmi. Z blatem 100 cm można bez trudu zagospodarować przestrzeń dla wielu osób, zależnie od liczby domowników oraz używanych przez nich akcesoriów łazienkowych. Do rozwiązań najbardziej polecanych należy wybór wariantu podwójnego, pozwalającego na swobodne użytkowanie dwóch umywalek naraz. Nasza firma VEGA Jarosław Papliński prowadzi sprzedaż przez Internet i ma duże doświadczenie w branży, a własna siedziba i rozbudowane magazyny zapewniają nam łatwą dostępność produktów oraz ich błyskawiczną wysyłkę. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszego sklepu.

Pozostałe artykuły z bloga


Szafka łazienkowa loft

Szafka łazienkowa loft

2022-10-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa loft to funkcjonalny mebel, którego cechą charakterystyczną jest unikatowa, sur...

Zobacz

Umywalki Nablatowe

Umywalki Nablatowe

2019-01-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Umywalki stawiane na blat – efektowna aranżacja łazienki

Zobacz

Zestaw: szafka z umywalką

Zestaw: szafka z umywalką

2022-03-31

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw szafki z umywalką to praktyczne połączenie, które doskonale sprawdzi się w każdej łazience...

Zobacz

Szafka stojąca pod umywalkę nablatową

Szafka stojąca pod umywalkę nablatową

2023-05-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka stojąca pod umywalkę nablatową to charakterystyczny mebel, który z reguły zajmuje w łazien...

Zobacz

Duża umywalka z szafką

Duża umywalka z szafką

2022-09-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Duża umywalka z szafką idealnie sprawdzi się w łazience o sporym metrażu. Elementem w znacznym st...

Zobacz

Jakie meble łazienkowe wybrać- lakierowane czy matowe?

Jakie meble łazienkowe wybrać- lakierowane czy matowe?

2020-02-07

Kategoria: Meble Łazienkowe

Błysk czy mat? Pytanie to jest na tyle uniwersalne, iż może dotyczyć zarówno wyboru pomadki jak i...

Zobacz

Szafka z umywalką

Szafka z umywalką

2022-02-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z umywalką jest bardzo praktycznym elementem wyposażenia łazienki. Tego rodzaju mebel możn...

Zobacz

Szafka pod umywalkę stojąca

Szafka pod umywalkę stojąca

2022-11-10

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka pod umywalkę stojąca to nowoczesny i praktyczny mebel, który zazwyczaj umieszczany jest w ...

Zobacz

Trendy w aranżacji łazienki na rok 2021

Trendy w aranżacji łazienki na rok 2021

2021-01-05

Kategoria: Meble Łazienkowe

Niektórzy zastanawiają się, jakie trendy w łazience dominować będą w 2021 roku. Otóż odpowiedź ni...

Zobacz

Komoda łazienkowa glamour

Komoda łazienkowa glamour

2023-04-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Komoda łazienkowa glamour to funkcjonalny i efektowny mebel, który w wyjątkowo stylowy i eleganck...

Zobacz

Szafki pod umywalkę nablatową

Szafki pod umywalkę nablatową

2022-02-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki pod umywalkę nablatową to specjalnie zaprojektowane meble, opracowane z myślą o wygodnym u...

Zobacz

Meble łazienkowe z blatem

Meble łazienkowe z blatem

2023-02-11

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe z blatem należą do wyjątkowo uniwersalnych i chętnie wybieranych elementów wypos...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)