Szafka łazienkowa stojąca 100 cm

2022-05-15

Szafka łazienkowa stojąca 100 cmSzafka łazienkowa stojąca o szerokości 100 cm to klasyczny mebel na nóżkach, wyposażony w blat o uniwersalnej długości. Praktyczna konstrukcja i odpowiednie wymiary sprawiają, że doskonale sprawdza się ona w pomieszczeniach o różnym metrażu i układzie. Szerokość 100 cm gwarantuje sporo wolnego miejsca na blacie, a także umożliwia łatwe umieszczenie obok siebie nawet dwóch umywalek. Mebel taki może również cechować się atrakcyjną stylistyką, która wzbogaci aranżację łazienki.

Spis treści:
Wymagania
Dopasowanie
Wykonanie i walory praktyczne
Wygląd i zróżnicowany wybór
Zastosowanie
Prosty montaż

Jakie wymagania powinna spełniać dobra szafka łazienkowa stojąca o szerokości 100 cm?

Szafka łazienkowa stojąca o wymiarze 100 cm posiada stosunkowo szeroki blat, dlatego taki mebel musi spełniać potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Cała konstrukcja jest dość spora, przez co powinna znacząco zwiększać komfort obsługi pomieszczenia. Nie bez znaczenia pozostaje również możliwość jej optymalnego wpasowania w parametry i wystrój łazienki. Blat szeroki na 100 cm musi też pozwalać na bezproblemowe zamocowanie umywalki, której rozmiary będą proporcjonalne do wymiarów samej szafki. Istotny będzie ponadto ogólny projekt mebla, ponieważ powinien on umożliwiać także wygodne przechowywanie różnych akcesoriów. Szafki spełniające te wymagania znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego VEGA Jarosław Papliński.

Dopasowanie do układu, parametrów i wymiarów łazienki

Blat o szerokości 100 cm daje spore możliwości pod kątem dopasowania do parametrów łazienki. W naszej ofercie mebel jest od razu zestawiany z umywalką, dzięki czemu nie trzeba dobierać jej osobno i cały proces przebiega znacznie szybciej. Należy przy tym zwrócić uwagę na fakt, że szafka 100 cm nie nadaje się do łazienki o ograniczonym metrażu. W takich wnętrzach lepiej wybrać model z blatem węższym, na którym znajdzie się tylko jedna umywalka. Jeżeli natomiast łazienka jest duża i przestronna, opcje aranżacyjne są znacznie szersze. W pomieszczeniu takim bez trudu zmieści się szafka o blacie 100 cm, na którym uda się ustawić nawet dwie umywalki. Podwójny wariant to rozwiązanie idealne wówczas, gdy potrzebne jest umożliwienie korzystania z łazienki dwóm osobom równocześnie. Solidna konstrukcja takiego mebla z powodzeniem zniesie ciężar umywalki, umożliwiając przy tym przechowywanie różnych rzeczy na blacie lub wewnątrz szafki. Nasze meble wyposażane są w specjalne kosze, do których można schować pranie, ręczniki czy bieliznę.

Solidne wykonanie i odpowiednie walory praktyczne

Mebel umywalkowy wyposażony w bat o takiej szerokości powinien być solidnie wykonany i wytrzymały, z uwagi na spore gabaryty i większe obciążenie. Z tego względu nasze szafki posiadają odporne fronty i korpusy, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie modele są odpowiednio zaadaptowane do eksploatacji w warunkach dużej wilgotności, a także posiadają wytrzymałe wsporniki ze stali chromowanej. Nie bez znaczenia dla jakości takiego mebla pozostają jego walory praktyczne. Funkcjonalność oferowanych modeli o wielkości 100 cm wynika z obecności wielu pojemnych szuflad i przegród, które zwiększają komfort użytkowania i ułatwiają utrzymywanie porządku. Na uwagę zasługują również dodatkowe wykończenia i detale, takie jak prowadnice, spowalniacze zamykania, pełen wysuw czy wzmocnione uchwyty.

Umywalka na blacie szafki stojącej

Stylowy wygląd i zróżnicowany wybór

Duży rozmiar blatu sprawia, że taka szafka natychmiastowo rzuca się w oczy. W łazience zwykle zajmuje ona najważniejsze miejsce, dlatego w znacznym stopniu oddziałuje na estetykę całego pomieszczenia. Aby odpowiednio dopasować wyposażenie do wielu stylów aranżacyjnych, w naszej ofercie zawarliśmy szeroki wybór modeli o mocno zróżnicowanym designie. W zależności od wystroju łazienki, szafka może nawiązywać do trendów skandynawskich, minimalistycznych, retro czy industrialnych. W naszym sklepie nie brakuje modeli o przykuwającej uwadze kolorystyce, posiadających unikalne odcienie lakierowanego popielu i czerni. Wszystkie szafki o takiej szerokości są też idealnie dopasowane do umywalek, co daje gwarancję spójnego efektu. Meble te pozwalają również na bezproblemowe zamaskowanie elementów hydraulicznych, występujących w miejscu montażu z uwagi na konieczność zapewnienia łatwego dostępu do instalacji wodnej.

Jakie zastosowanie ma stojąca szafka łazienkowa z umywalką 100 cm?

Stojąca szafka łazienkowa z umywalką 100 cm stojąca jest bardzo uniwersalna, co wynika z jej odpowiednich wymiarów oraz nieskomplikowanej konstrukcji. Mebel tego typu stoi na czterech klasycznych nóżkach, dzięki czemu umieszcza się go bezpośrednio na posadzce. Pod tym względem różni się od odmiany wiszącej, która wymaga zamocowania na ścianie i pozostawia pustą przestrzeń nad podłogą. Oba te rozwiązania są bardzo korzystne, przy czym szafkę stojącą da się dużo łatwiej przestawić. Z tego względu zapewnia ona większą wygodę w przypadku konieczności uzyskania dostępu do instalacji wodnej, np. celem przeprowadzenia konserwacji. W modelach wiszących zaletą jest możliwość montażu na praktycznie dowolnej wysokości, a także wygoda sprzątania podłogi.

Prosty i nieskomplikowany montaż

Mimo sporych wymiarów blatu, montaż szafki szerokiej na 100 cm nie jest trudny i wymagający. Oferowane przez nas meble dostarczamy bowiem z przejrzystą instrukcją, dzięki której całą konstrukcję da się złożyć samodzielnie. Problematyczne nie jest również mocowanie umywalki na blacie. Skorzystanie z naszych zaleceń pozwala na przeprowadzenie całego procesu w sposób prawidłowy, a tym samym zmniejsza szansę popełniania błędów i wystąpienia problemów w późniejszym czasie eksploatacji. W przypadku modeli stojących montaż jest szczególnie łatwy. Samo nałożenie armatury na blat nie grozi jego uszkodzeniem, ze względu na wysoką wytrzymałość. Umywalki zestawiane z naszymi szafkami to wyroby oryginalne, dostarczane przez najlepszych producentów.

Duże możliwości wykorzystania

Stojąca szafka z blatem o takiej szerokości to doskonałe rozwiązanie do łazienki, w której nie występują ograniczenia pod kątem metrażu. Mebel ten z powodzeniem spełni wymagania domowników, zapewniając im swobodę i wygodę korzystania z umywalki. Wyposażenie o takich wymiarach polecamy zwłaszcza do domów zamieszkiwanych przez rodziny z dziećmi. Z blatem 100 cm można bez trudu zagospodarować przestrzeń dla wielu osób, zależnie od liczby domowników oraz używanych przez nich akcesoriów łazienkowych. Do rozwiązań najbardziej polecanych należy wybór wariantu podwójnego, pozwalającego na swobodne użytkowanie dwóch umywalek naraz. Nasza firma VEGA Jarosław Papliński prowadzi sprzedaż przez Internet i ma duże doświadczenie w branży, a własna siedziba i rozbudowane magazyny zapewniają nam łatwą dostępność produktów oraz ich błyskawiczną wysyłkę. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszego sklepu.

Pozostałe artykuły z bloga


Szafki do łazienek

Szafki do łazienek

2022-08-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki do łazienek są podstawowym wyposażeniem tego pomieszczenia. Za ich pomocą możesz zwiększyć...

Zobacz

Jak urządzić funkcjonalną łazienkę? Kilka zasad.

Jak urządzić funkcjonalną łazienkę? Kilka zasad.

2020-01-21

Kategoria: Meble Łazienkowe

Wybór odpowiednich płytek czy właściwe rozmieszczenie światła w pomieszczeniu potrafią spędzać se...

Zobacz

Malutka umywalka z szafką

Malutka umywalka z szafką

2022-10-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Malutka umywalka z szafką to niewielki zestaw, który łączy w sobie niewielką armaturę i praktyczn...

Zobacz

Szafki podumywalkowe wiszące

Szafki podumywalkowe wiszące

2022-04-28

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki podumywalkowe wiszące to uniwersalne i funkcjonalne meble, które bardzo dobrze sprawdzają ...

Zobacz

Umywalka Nablatowa – Jak wybrać najlepszą do swojej łazienki?

Umywalka Nablatowa – Jak wybrać najlepszą do swojej łazienki?

2019-09-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Owalna czy prostokątna? Wolnostojąca czy stawiana na blacie? Biała czy czarna? Gładka czy wzorzys...

Zobacz

Umywalka z szafką stojącą

Umywalka z szafką stojącą

2021-12-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Umywalka z szafką stojącą to praktyczny zestaw wyposażenia, który doskonale sprawdzi się w centra...

Zobacz

Meble łazienkowe wiszące

Meble łazienkowe wiszące

2022-06-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe wiszące są wyjątkowo ekonomiczne, praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu, dzięki ...

Zobacz

Szafki łazienkowe na nóżkach

Szafki łazienkowe na nóżkach

2022-03-31

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe na nóżkach to nowoczesne meble stojące, które są bardzo ważnym elementem wyposa...

Zobacz

Szafka łazienkowa loft

Szafka łazienkowa loft

2022-10-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa loft to funkcjonalny mebel, którego cechą charakterystyczną jest unikatowa, sur...

Zobacz

Szerokości Szafek Łazienkowych z Umywalką

Szerokości Szafek Łazienkowych z Umywalką

2018-06-14

Kategoria: Meble Łazienkowe

Dostępne szerokości szafek łazienkowych – jak dobrać idealny wymiar szafki do łazienki?

Zobacz

Komplet mebli do łazienki

Komplet mebli do łazienki

2021-12-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Komplet mebli do łazienki powinien zawierać wszystkie elementy wyposażenia, które są niezbędne w ...

Zobacz

Szafki Łazienkowe Stojące

Szafki Łazienkowe Stojące

2018-04-26

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca - wybór stojących mebli łazienkowych.

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@vegasystem)