Mała umywalka z szafką

2022-05-01

Mała umywalka z szafkąMała umywalka z szafką to praktyczny zestaw, który bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkiej łazience. Komplet ten można łatwo dopasować do ograniczonego metrażu pomieszczenia, zyskując jednocześnie wysoki komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca. Nieduża umywalka połączona z odpowiednio zaprojektowanym meblem jest też sposobem na stylowe urozmaicenie aranżacji łazienki. Produkty tego typu znaleźć można w naszym sklepie internetowym VEGA Jarosław Papliński.

Spis treści:
Korzyści
Dopasowanie
Wytrzymałość i funkcjonalność
Zróżnicowane wykończenia
Jaka sprawdzi się najlepiej?
Szybki i prosty montaż
Jak dobrać?
Nasza firma

Jakie korzyści zapewnia mała umywalka z szafką?

Mała umywalka z szafką pozwala na optymalne dostosowanie wyposażenia niedużej łazienki zarówno pod kątem parametrów technicznych, jak i wystroju. Zestaw tego typu może spełniać zróżnicowane potrzeby użytkowników, co wynika z odpowiedniej konstrukcji. Umywalka umieszczana jest bowiem na specjalnie dobranym blacie o niedużej szerokości, dzięki czemu wymiary powierzchni mebla idealnie pasują do samej ceramiki. Tak dopasowana szafka z powodzeniem posłuży do przechowywania licznych akcesoriów łazienkowych.

Dopasowanie do metrażu i wystroju

Tego rodzaju zestaw jest stosunkowo niewielki, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzi się w praktycznie każdej łazience o niedużym metrażu. Ograniczone parametry techniczne nie będą w tym przypadku problemem, ponieważ umywalka jest zestawiana z meblem bezpośrednio i nie ma potrzeby dokupywania niczego osobno. Istotne znaczenie ma odpowiedni dobór wymiarów. Niewielkie umywalki występują w wariancie pojedynczym, ponieważ przeznaczone są do małych łazienek. W takim przypadku wersja podwójna umożliwiająca korzystanie z pomieszczenia dwóm osobom naraz nie znajduje zastosowania, ze względu na zbyt duże gabaryty. Sama przestrzeń zajmowana przez szafkę powinna też odpowiadać wygodzie domowników. Mimo niedużych rozmiarów, taki mebel będzie w stanie z powodzeniem znosić ciężar małej umywalki i jednocześnie pozwoli na efektywne wykorzystanie powierzchni blatu. Niektóre modele dysponują dodatkowo wbudowanym koszem, pozwalającym na ukrycie bielizny, prania czy ręczników. W przypadku małych umywalek duże znaczenie ma trafny dobór miejsca ich montażu. Szafkę należy umieścić w pobliżu instalacji wodnej, aby zapewnić do niej łatwy dostęp i dyskretnie zamaskować elementy hydrauliki.

Wysoka wytrzymałość i optymalna funkcjonalność

Nawet mimo niedużych rozmiarów, taki zestaw może być bardzo wytrzymały konstrukcyjnie. Nasze szafki produkujemy z odpornych materiałów, co daje pewność solidnego zabezpieczenia blatu, korpusu oraz frontów. Zastosowanie dobrych jakościowo płyt gwarantuje optymalną ochronę przed wilgocią, ze względu na odpowiednie dostosowanie do warunków eksploatacyjnych łazienki. Blat może też posiadać wspornik ze stali chromowanej, co również podnosi stabilność. Niewielkie wymiary nie ograniczają też funkcjonalności mebla i dołączonej do niego umywalki. Szafki wyposażane są w liczne szuflady i przegrody, które pozwalają na utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Na uwagę zasługują też dodatkowe usprawnienia, takie jak pełny wysuw, spowalniacze zamykania, prowadnice oraz inne detale podnoszące praktyczność.

Kran łazienkowy

Efektywny wygląd i zróżnicowane wykończenia

Nawet jeżeli umywalka jest nieduża, zwykle zajmuje w łazience miejsce w samym centrum i musi pasować pod kątem designu. W naszym sklepie internetowym oferujemy zestawy złożone ze starannie dobranych elementów, co pozwala na zastosowanie szafek w rozmaitych stylach aranżacyjnych. Poszczególne rozwiązania posiadają określone wykończenia, które nawiązują do konkretnych trendów. W ten sposób zestaw można dostosować do łazienki w stylu retro, loft, industrialnym czy minimalistycznym. W naszym asortymencie dostępne są też oryginalne, niespotykane powszechnie wykończenia kolorystyczne np. lakierowany popiel, lakierowana czerń czy odcień jasnego dębu. Z każdym meblem zestawiana jest odpowiednia umywalka, dzięki czemu ostateczny efekt wizualny pozostaje spójny i harmonijny.

Jaka szafka z umywalką do małej łazienki sprawdzi się najlepiej?

Szafka z umywalką do małej łazienki może mieć postać zarówno mebla stojącego na klasycznych nóżkach, jak i konstrukcji zawieszanej. W pierwszym przypadku umieszcza się ją na posadzce, natomiast w drugim montuje na ścianie. Oba te rozwiązania przeznaczone są dla określonych warunków przestrzennych, a także mogą zapewniać wiele praktycznych zalet. Modele stojące mają dno oddzielone od posadzki, a obecność nóżek pozwala na ich wygodne i szybkie przestawienie - np. przy przeglądach i naprawach instalacji. Konstrukcję wiszącą da się natomiast umieścić na dowolnie wybranej wysokości, co może zwiększyć wygodę użytkowania oraz ułatwić sprzątanie. Szafki montowane do ściany bardzo dobrze sprawdzają się w łazienkach o mniejszym metrażu, które wymagają oszczędnego planowania przestrzeni.

Szybkość i łatwość montażu

Sam montaż niedużej szafki z równie niewielką umywalką przebiega łatwo i prosto. Oferowane przez nas zestawy da się zmontować samodzielnie, ponieważ do każdego z nich dołączamy instrukcję. Skorzystanie z niej eliminuje ryzyko błędów na etapie skręcania szafki czy mocowania umywalki, a tym samym zabezpiecza przed problemami w czasie późniejszej eksploatacji. Nawet najmniejsze szafki z naszej oferty dysponują solidnymi blatami, co daje pewność zachowania stabilności i zniesienia ciężaru. Wytrzymałość dodatkowo podnosi zastosowanie profesjonalnego lakierowania. Do szafek tych dołączamy oryginalne umywalki renomowanych marek, które mają odpowiednio dobrane, niewielkie wymiary.

Jak powinna być dobrana mała umywalka z szafką do WC?

Mała umywalka z szafką do WC powinna być szczególnie uważnie dobierana. Osobne toalety są zwykle pomieszczeniami bardzo niewielkimi, w związku z czym umiejętne zagospodarowanie ich przestrzeni ma kluczowy wpływ na wygodę użytkowania. W naszej ofercie znaleźć można modele z blatem 40 cm, które bardzo dobrze sprawdzają się jako element wyposażenia meblowego w domowym WC. Parametry te z powodzeniem spełnią wymagania domowników pod kątem komfortu obsługi, a zarazem zapewnią wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie niezbędnych akcesoriów - np. zapasowego papieru toaletowego, żelu do mycia rąk czy chemicznych środków czystości.

Nasza firma

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu internetowego VEGA Jarosław Papliński. Nasza firma dysponuje własną siedzibą i parkiem maszynowym, a także rozbudowanym zapleczem magazynowym. W naszej ofercie dostępnych jest wiele mebli łazienkowych, a ich wysyłkę realizujemy szybko zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Nasze zestawy występują w licznych wersjach stylistycznych, wykończeniowych i gabarytowych. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszym asortymentem.

Pozostałe artykuły z blogaZestaw mebli do łazienki

2021-12-31

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw mebli do łazienki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują sposobu na uzyskanie ...

Zobacz »


Jak urządzić łazienkę w stylu retro?

2020-03-05

Kategoria: Meble Łazienkowe

Choć obecnie w aranżacji łazienek królują meble nowoczesne utrzymane w zachowawczych kolorach bie...

Zobacz »


Umywalka Nablatowa – Jak wybrać najlepszą do swojej łazienki?

2019-09-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Owalna czy prostokątna? Wolnostojąca czy stawiana na blacie? Biała czy czarna? Gładka czy wzorzys...

Zobacz »


Meble Łazienkowe Drewnopodobne

2018-04-26

Kategoria: Meble Łazienkowe

Łazienka w kolorach drewna. Jak wybrać meble łazienkowe drewnopodobne?

Zobacz »


Szafka Łazienkowa

2018-09-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jak wybrać idealną szafkę łazienkową? Czym kierować się przy zakupie?

Zobacz »


Białe Meble Łazienkowe

2018-06-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe – klasycznie białe, sprawdzony wybór

Zobacz »


Łazienka w Stylu Skandynawskim

2020-12-23

Kategoria: Meble Łazienkowe

Styl skandynawski w łazience gości od jakiegoś czasu. Charakteryzuje go naturalne drewno, jasna k...

Zobacz »


Meble Łazienkowe Wiszące

2018-06-22

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe wiszące – wybór wiszących mebli łazienkowych

Zobacz »


Słupek łazienkowy z koszem

2022-02-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

Słupek łazienkowy z koszem to nowoczesny element wyposażenia, który stanowi doskonałe dopełnienie...

Zobacz »


Szafka pod Umywalkę – Trendy na sezon 2019/2020

2019-08-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Podążając za trendami w wyborze szafki pod umywalkę warto skupić się na kilku istotnych elementach.

Zobacz »


Szafka pod umywalkę na nóżkach

2022-04-04

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka pod umywalkę na nóżkach to uniwersalny i praktyczny mebel, będący jednym z najchętniej wyb...

Zobacz »


Umywalki Nablatowe

2019-01-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Umywalki stawiane na blat – efektowna aranżacja łazienki

Zobacz »

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta