Szafka łazienkowa z blatem

2022-03-06

Szafka łazienkowa z blatemSzafka łazienkowa z blatem to praktyczny i odpowiednio zaprojektowany mebel, pozwalający na łatwe zamocowanie umywalki. Taki element wyposażenia spełnia funkcje zarówno użytkowe, jak i estetyczne. Odpowiednia konstrukcja szafki przyczynia się do oszczędności miejsca w łazience, ponieważ daje możliwość przechowywania wielu rzeczy bezpośrednio na blacie. Jego powierzchnia może mieć różne wymiary. Zależnie od potrzeb, blat będzie idealnie dopasowany do szafki lub wystający od mebla.

Spis treści:
Jak jest zbudowana?
Swoboda aranżacyjna
Wysoka jakość produkcji i błyskawiczny montaż
Jakie zalety posiada?
Estetyczny wygląd i efektowne dopasowanie
Nasza oferta

Jak zbudowana jest nowoczesna szafka łazienkowa z blatem?

Szafka łazienkowa z blatem to jeden z produktów, który w wielu wariantach sprzedaje sklep internetowy VEGA Jarosław Papliński. Do najważniejszych zalet oferowanych przez nas mebli należy ich duża praktyczność, a także uniwersalność. Wynika to ze specyficznej budowy szafek. Nie występują w nich nawiercone otwory, dzięki czemu miejsce na umywalkę można swobodnie wybrać. Blaty wyprodukowane są natomiast z wytrzymałej płyty, która może być dodatkowo lakierowana. Nie tylko podnosi to odporność szafki, ale też wpływa korzystnie na estetykę. Oferujemy takie meble zarówno w zestawach z umywalkami nablatowymi, jak i armaturą zestawianą osobno.

Swoboda aranżacyjna

Szafki wyposażone w blaty bardzo dobrze pasują do wielu klasycznych i nowoczesnych aranżacji. Meble te oferujemy w licznych wariantach pod względem wymiarów i wykończenia, co przekłada się na niemałą swobodę aranżacyjną łazienki. Szafkę da się dopasować zarówno do indywidualnych preferencji użytkowników, jak i parametrów technicznych samego wnętrza. Na uniwersalność zastosowania wpływa optymalna wytrzymałość konstrukcyjna mebli wyposażanych w blat, który bez przeszkód utrzymuje ciężar umywalki nablatowej. Szafki są też bardzo funkcjonalne. Blat pozwala na przechowywanie różnych podręcznych kosmetyków czy akcesoriów, natomiast wewnątrz mebla znajduje się przestrzeń na ręczniki czy bieliznę. Samo miejsce montażu mebla jest uzależnione od lokalizacji połączeń instalacji wodnej, ale nasze szafki posiadają konstrukcję umożliwiającą ukrycie elementów hydraulicznych w sposób bardzo dyskretny. W sklepie VEGA Jarosław Papliński oferujemy zarówno warianty pojedyncze dla mniejszych łazienek, jak i wersje z blatem na dwie umywalki dla dużych pomieszczeń.

Wysoka jakość produkcji i błyskawiczny montaż

Nasze szafki posiadają solidne fronty i korpusy, które wykonano z wysokiej jakości płyty oraz innych wytrzymałych materiałów. Aby zabezpieczyć je przed wilgocią występującą w łazience, zastosowaliśmy odpowiednią okleinę PVC. Każda szafka z blatem posiada też specjalny wspornik, wykonany z chromowanej stali. Poszczególne modele posiadają określoną liczbę przegród i szuflad, które znacząco podnoszą komfort korzystania z mebla oraz pozwalają na utrzymywanie porządku w łazience. Nie bez znaczenia pozostaje zastosowanie dedykowanych spowalniaczy zamykania, prowadnic z pełnym wysuwem czy uchwytów umieszczanych od frontu. Nasze meble są przystosowane do łatwego, szybkiego montażu. Każdy zestaw zawiera instrukcję, która przyspiesza i ułatwia instalację szafki, blatu oraz umywalki. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko błędów instalacyjnych, zwiększających prawdopodobieństwo późniejszych trudności z użytkowaniem wyposażenia. Umywalkę da się umieścić na wybranej wysokości, co podnosi komfort eksploatacji. Krawędź najczęściej sytuowana jest około 90 cm nad podłogą. Na uwagę zasługuje też odpowiednie wyprofilowanie szafek, pozwalające na ich lepsze dopasowanie pod wymiary łazienki.

Kompletna łazienka

Jakie zalety posiada szafka łazienkowa z blatem pod umywalkę?

Szafka łazienkowa z blatem pod umywalkę najczęściej występuje w wariancie wiszącym, czyli montowanym do ściany. Inaczej wygląda to w przypadku modeli stojących, umieszczanych bezpośrednio na podłodze. Meble te w obu wersjach pasują do określonych układów aranżacyjnych, zapewniając wiele praktycznych korzyści. Szafka wisząca może być usytuowana na wysokości optymalnie dostosowanej do potrzeb domowników, co znacząco podnosi wygodę oraz dodatkowo ułatwia sprzątanie. Oferowane przez nas modele tego typu polecamy zwłaszcza do średnich lub małych łazienek, w których trzeba odpowiednio zagospodarować przestrzeń. Dno szafki jest całkowicie oddzielone od posadzki, dlatego nie przeszkadza w myciu podłogi.

Estetyczny wygląd i efektowne dopasowanie

Szafka z umywalką zajmuje zwykle centralne miejsce w łazience. Dotyczy to również nowoczesnych modeli wyposażonych w blat, który może idealnie wpisać się w charakter aranżacji oraz tworzyć spójną całość z całym pomieszczeniem. W sklepie internetowym VEGA Jarosław Papliński dostępnych jest wiele modeli o zróżnicowanej stylistyce, którą da się dopasować do własnych upodobań. Nasze meble charakteryzują się niebanalnym designem, a także bardzo atrakcyjnym wykończeniem. Niektóre szafki nawiązują do minimalizmu i stylu nowoczesnego, podczas gdy inne są klasyczne i eleganckie. Oferujemy wiele nietypowych i unikalnych wariantów kolorystycznych, takich jak jasny dąb, popiel lakier czy czarny lakier. Umywalki parowane z naszymi szafkami są do nich dopasowane stylistycznie, co korzystnie wpływa na końcowy efekt aranżacyjny.

Szafka łazienkowa 100 cm oraz 120 cm z blatem

Szafka łazienkowa z blatem może mieć różne wymiary, a największe z nich to 100 cm i 120 cm szerokości. Modele o takich parametrach zapewniają największą swobodę użytkownikom, a także umożliwiają zamontowanie jednej lub dwóch umywalek. Duża szerokość blatu sprawia, że te szafki sprawdzają się głównie w dużych łazienkach. Polecane są do domów i mieszkań o dużej liczbie domowników. W sklepie VEGA Jarosław Papliński można jednak znaleźć również modele z węższymi blatami, które z powodzeniem wykorzystać da się w mniejszych łazienkach. Doskonale sprawdzają się na niewielkim metrażu, zapewniając wygodę użytkowania nawet przy dość ograniczonej przestrzeni.

Nasza oferta

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży VEGA Jarosław Papliński dostarcza najwyższej jakości wyposażenie meblowe do łazienek. Nasze produkty są bardzo funkcjonalne, a przy tym projektowane w oparciu o najnowsze trendy w branży. Szafki powstają przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych, co przekłada się na ich wysoki komfort użytkowania i atrakcyjny wygląd. Meble te parujemy ze stylowymi i zróżnicowanymi pod względem wymiarów umywalkami. Nasza siedziba znajduje się pod Wrocławiem, a duże zaplecze magazynowe i logistyczne gwarantuje bezpośrednią dostępność produktów oraz szybką wysyłkę do klienta. Działamy na rynku e-commerce zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu naszego sklepu internetowego VEGA Jarosław Papliński.

Pozostałe artykuły z bloga


Szafki pod umywalkę nablatową

Szafki pod umywalkę nablatową

2022-02-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki pod umywalkę nablatową to specjalnie zaprojektowane meble, opracowane z myślą o wygodnym u...

Zobacz

Zestaw mebli do łazienki

Zestaw mebli do łazienki

2021-12-31

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw mebli do łazienki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują sposobu na uzyskanie ...

Zobacz

Umywalka Ceramiczna czy Konglomeratowa?

Umywalka Ceramiczna czy Konglomeratowa?

2018-03-29

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jaką umywalkę łazienkową kupić? Jak wybrać umywalkę do łazienki? Konglomerat czy ceramika?

Zobacz

Szafka z blatem pod umywalkę

Szafka z blatem pod umywalkę

2022-08-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z blatem pod umywalkę jest nowoczesnym i praktycznym meblem do łazienki, który znacząco po...

Zobacz

Szafka łazienkowa stojąca 100 cm

Szafka łazienkowa stojąca 100 cm

2022-05-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca o szerokości 100 cm to klasyczny mebel na nóżkach, wyposażony w blat o ...

Zobacz

Meble łazienkowe z blatem

Meble łazienkowe z blatem

2023-02-11

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe z blatem należą do wyjątkowo uniwersalnych i chętnie wybieranych elementów wypos...

Zobacz

Meble do małej łazienki

Meble do małej łazienki

2023-09-04

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble do małej łazienki mogą być bardzo funkcjonalne, a także estetyczne i optymalnie dopasowane ...

Zobacz

Szafki do umywalek nablatowych

Szafki do umywalek nablatowych

2021-11-28

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki do umywalek nablatowych zaprojektowane są w taki sposób, aby zapewnić jak największą oszcz...

Zobacz

Aranżacja Małej Łazienki

Aranżacja Małej Łazienki

2020-12-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

W urządzaniu małej łazienki zdecydowanie dominuje minimalizm, który na dobre zdobył nasze serca. ...

Zobacz

Szafka łazienkowa wisząca

Szafka łazienkowa wisząca

2022-01-16

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa wisząca jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku ...

Zobacz

Meble łazienkowe industrialne

Meble łazienkowe industrialne

2023-08-09

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe industrialne cieszą się niesłabnącą popularnością, co w dużym stopniu wynika z i...

Zobacz

Mała umywalka z szafką

Mała umywalka z szafką

2022-05-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Mała umywalka z szafką to praktyczny zestaw, który bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkiej łazie...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)